Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kamionok, hogyhogy reggel...

A kamionok, hogyhogy reggel 6-kor MÁR mennek, este 8-kor pedig MÉG? Ill. ezek hamiskártyás kamionosok voltak?

Figyelt kérdés
Nekem fura, egész nap mennek hajnaltót estig? Ill. kicsit elment az idő, 16-kor indultam el haza Svájcból, reggel 3-ra értem haza. De még Magyarban, akkor is találkoztam pár kamionnal. Ezek valami rosszban sántikáltak?
2016. ápr. 5. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha romlandó árút szállít akkor bármikor mehet, valószínű élelmiszert vagy állatokat szállítottak
2016. ápr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Mikor az észt osztották, rád biztos nem borult rá egy raklappal.


Nem értem, reggel 3 - kor nem lehet menni Magyarországon kamionnal?


És ha este 8 - kor ment? Akkor mi van? Ha reggel 6 - kor kezd, max. 15 óra lehet a munkaideje, és akkor 21.00. - kor ha megáll, még teljesen jó. Különben is, honnan tudod, mikor indult? Ugyanazt a kamiont láttad?


Akit reggel láttál, lehet, hogy korábban kezdett, akit este, az meg később. Hiszen te is 16 - kor indultál és 3 - kor végeztél, ez 11 óra, ha van benne kétszer 45 perc szünet, még kamionnal is jó lenne.

2016. ápr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És ugyan azzal találkoztál mind a kétszer?
2016. ápr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenki egyforma műszakon van. Van olyan aki reggel 6-kor kezd és délután végez és van olyan is aki dél környékén kezd és késő este végez. Nem kamionos vagyok, csak egy laikus tipp.
2016. ápr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aha minden kamionos rosszban sántikál, például hogy kora reggelre legyen éru a boltban ahol megveszed stb..
2016. ápr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Mindenki akkor kezd amikor akar, sok kamionos pont este indul meg....
2016. ápr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a napi munkaidő 13 óra amit 15 re lehet hosszabbítani, és a napi max vezetés 9 óra amit lehet 10 órára hosszabbítani. 4,5 vezetés között minimum 45 perc pihi kell, de a rakodásnál is pihi van (nem túl szabályosan). Szóval ebben nincs semmi különös, nagyon is lehetséges. Sőt, négykezes járatnál 21 órás munkaidő van.
2016. ápr. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!