Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régi Suzuki Swiftről Peugeot...

Régi Suzuki Swiftről Peugeot 207-esre váltani szerintetek jó döntés volt?

Figyelt kérdés

3 ajtós, GLS volt, 1 literes motorral, márciusban volt 16 éves, a 207-es meg 2007. decemberi, 5 ajtós, 74 ezer kilométerrel, szalon állapotú, karcolás nélküli s egyáltalán, nincsenek szinte használati nyomok, 1400-as különben, benzines. A régit beszámították 300 ezerért, az

"új" meg 1 550 000. Haver azt mondta, hogy bátor, kísérletezős ember vagyok, hogy franciát vettem, s csak remélni tudom, hogy lesz olyan megbízható mint a Swift. Azt hallottam, hogy a Peugeotok-nak az elektronika a gyenge pontjuk, meg a fedélzeti cumputer hibaüzeneteket ír ki, drága az alkatrész stb., de mindenképpen egy jóval

fiatalabb, dizájnos, jó megjelenésű, erősebb (75 lovas össz-vissz, hát nem tudom, ehhez kb. 1140 kiló...), BIZTONSÁGOSABB autót szerettem volna. A héten műszakiztatják, jövő hét elején lehet majd menni érte.

Remélem, azért jó döntés volt, valahogy nem akartam másodjára Suzukit... Lett volna még 2005-ös Micra, 15 éves

Liana, meg G Astra stb., de én mindenképpen 10 évesnél

fiatalabbat akartam. Nos, ez teljesült, a kérdés már csak az, hogy mennyire volt jó, okos döntés a 207-es megvétele?



2016. ápr. 7. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokkal pedig nem lettél előrébb. Megbízhatóbb biztos hogy nem lesz. Egy őjabb Swifttel jobban jártál volna, főleg ennyiért. Ott ha az 1,3-as esetében a váltócsapágy rendben van akkor semmi gond nincs velük, a többivel meg még erre sem kell figyelni....
2016. ápr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Modernebb újabb ez tény, de sajnos nem épp a legjobb márka, így többet szívhatsz vele jóval. Én szerintem nem ezt kellett volna. Továbbá ez a 10 évesnél fiatalabbat akartam ezt is érdemes elfelejteni, nem kort veszünk hanem állapotot, lehet a régi Swifted 10 év múlva is hasonló állapotba lesz de az Újabb Pözsó kitudja mi lesz vele.. Én egy 2005-2006 körüli Suzuki Swiftet vettem volna az erősebbik 1.5 benzinest.
2017. dec. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, hogy tetszik az autód most bő 3 év után? :)

Én is autóvásárlás előtt állok, és baromira tetszik ez a tipus

Fórumokon sem irnak róla rosszat

2019. febr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!