Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek szerinted,...

Milyen autót vegyek szerinted, mert mindenki mást mond?

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg, hogy autóvásárlás előtt vagyok és nem tudom, hogy milyen autót vegyek! Mindenki mást dicsér.

Az egyik az Audit a másik a BMWt a harmadik a VWt.

Itt arra gondolok, hogy valaki köpködi mondjuk a Fiatot valaki meg dicséri és nem tudom, hogy kire hallgassak, hogy milyen autót vegyek!

Lenne pár elvárásom: max 2millió legyen, 2008nál ne legyen régebbi valamint 70ezer kmnél nem szeretnék bele többet! Ennyiért mit vegyek?

Vagy jobban járok ha mondjuk veszek egy 2004-es passatot amibe mondjuk vagy 200ezer km? Tippeket kérnék és indoklást is! :) Előre is köszönöm


2016. ápr. 7. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lol, nekem akarsz autót venni vagy magadnak? Miért nem olyat veszel, ami neked tetszik, vagy a céljaidnak megfelel?


Szerintem vegyél egy '98-as Pajerot, mert nekem az jön be. Elpusztíthatatlan, mindenen átmegy, a 3,5-ös V6 hangja pedig isteni.

2016. ápr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én olyan autót szeretnék ami megbízható és nem kell 2 hetente szerelőhöz járni vele!
2016. ápr. 7. 15:32
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez szinte bármire igaz, amivel törődtek. Nincs olyan márka/tipus, ami nem megy tönkre, ha nincs rendesen karbantartva.
2016. ápr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
én például ennyiért vennék egy jó 3as BMW- t de kinek a pap kinek a paplan. és csak benzinest.
2016. ápr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
De mekkora autó kell bazki? toyota iq vagy 7es bmw méretű?
2016. ápr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nonszensz kmelvárás az megvan, viszont semmi olyan infó amivel akár csak közelítőleg be lehetne lőni a kategóriát...
2016. ápr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%

"max 2millió legyen, 2008nál ne legyen régebbi valamint 70ezer kmnél nem szeretnék bele többet! "


Na itt el is felejtheted az Audit és a BMW-t, de talán a Volkswagent, ilyen paraméterekkel max valami kis VW Polot kapsz.


"Vagy jobban járok ha mondjuk veszek egy 2004-es passatot amibe mondjuk vagy 200ezer km?"


Igen, ezzel jársz a legjobban, ekkor még az 5.5-ös Passat futott, ami talán az utolsó, aminél kicsit figyelembe vették hogy tartós legyen, viszont modern autó is már egyben. 2 milláért már találsz olyat amely igazoltan 200 ezret futott, de elég ritka az ilyen, mert ezek 500-600 ezernél is olyanok mint az újak, é visszatekerik őket 180 ezerre, szóval vigyázz.

2016. ápr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Audi, BMW, Merci kiesett, enm mert nem lehet emgbízhatót venni, ahnem mert nem két fillér az alkatrszé.
2016. ápr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ilyen elvárásokkal egy H Astrát ajánlok. Azokból van fiatal ennyiért. Vagy D Corsa.
2016. ápr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Koaxk Ábel ***** válasza:

Én csak annyit jegyeznék meg csendesen, hogy 2008 vagy attól fiatalabb évjáratú AUDI vagy BMW típustól függetlenül nem jön ki 2 millióból.


Vagy ha netán 1-2 darabot ki is ad a hahu abban nem lesz köszönet.


Akinek ilyen kilométer elvárása van egy 2008-as autótól és egy mondatba említi egy prémium trióval annak igen zsebbe kell nyúlnia, mert nem mondom, hogy nem létezik ilyen, de arra a normál ár 1,5x-es szorzója vonatkozik legalább.

2016. ápr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!