Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw e39be szeretnek belso...

Nemesis0319 kérdése:

Bmw e39be szeretnek belso vilagitast cserelni! Mivel halvanyodo a belso vilagitas nem tudom milyen LED IZZO kellenne bele milyen tipusu stb?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 7. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindet akarod cserélni, mert egyféle nem elég.
2016. ápr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kár kiabálni ha buta is vagy!

Vagy LED vagy IZZÓ (csak így parasztosan hosszú óval). Ha LED-et teszel bele, akkor nem fog halványodni, hanem amikor a nyitófeszültség alá esik a fesz. akkor simán kialszik.

2016. ápr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elnezest a butasagomert, igen mindet szeretnem ezert is kerdezem h milyen meretu vagy tipusu "led" kellene bele? Akkor lenyegeben nem okoz galibat!!!
2016. ápr. 8. 01:12
 4/6 anonim ***** válasza:
én 36 omba cseréltem anno sima sofita ment bele sztem 39 is ugyanaz... nem halványodott olyan szépen mint a sima izzó...de halványodott az is valamennyit:)
2016. ápr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az az erdekes h korul neztem autos boltokba es sehol nem volt ilyen meret, csak kisebb!!
2016. ápr. 9. 08:13
 6/6 anonim ***** válasza:
bmw találkozók kezdenek hamarosan ha gondolod ot tudok aki csomibol ad neked bármelyik fajtábol:D
2016. ápr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!