Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Élmény autót szeretnék venni...

Élmény autót szeretnék venni elsődleges autóként pályára és városra is melyiket ajánlanátok, illetve mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés

Nos minden napi használatra kéne, csak benzines, illetve Csak Cabrio vagy Coupe városban és pályán is lenne használva eddig, minumum 2009 es évjárat illetve full extra és xenon és legyen benne minimum 270 ló.(illetve lehessen szervízelni és nem keljen külön kűlföldrő rendelni)

Eddig három autóra sikerül szűkiteni a kört:

Ford Mustang 3.7 V6 2010-2014 Cabrio

Mercedes E350CGI Coupe/Cabrió

Illetve Audi S5 4.2



2016. ápr. 8. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha van kereted egy ilyen autóra, én a helyedben Mustangot vennék. Az nem jön veled szemben naponta 300x egy 2 literes dizelmotorral szerelve.


Viszont abból csak V8!

2016. ápr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most ez vagy a pénteki megszokott kérdésáradat szokásos darabja vagy komoly, de azért itt van bpven ellentmondás.


Kezdjük ott, full extra, kényelemben viszont a Ford erősen kilóg a másik kettő közül, ott eléggé mások az igéények, pontosabban más igények szeruint gyártották.


Városi használat, minimum 270 paci, de használt autó... nos, ha városi használatban feltudod tartani őket, akkor mért pont használt?:D

2016. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tehát versenypályára kell?

Ebben az esetben az S5-re szavazok. Elsősorban mert a kedvenc autó és szerintem a legszebb, a másik, hogy a 3 közül szerintem ez bírná a legjobban a pályát (fék, futómű, stb). De amúgy valami Porschéval járnál a legjobban, az az igazi élményautó.

2016. ápr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!