Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Járműmérnökként mennyire...

Noname65 kérdése:

Járműmérnökként mennyire könnyű a jó munkalehetőség megtalálása, mekkora pénzt kereshetnek?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 9. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Ugyanolyan, mint gépészmérnökként.

Alapvetően csak a papír szinte semmit nem ér. Kell nyelvtudás és nem árt, ha fel tudsz mutatni a diplomád mellé valamit, ami kiemel a többség közül (tdk, jó szakdolgozat, projectek, frt, akármi)

Mindenesetre gondold meg, hogy biztosan járműmérnökire (hova?) akarsz-e menni és nem gépészmérnökire. Mi a célod?

2016. ápr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

még mindig én.

a fizetés meg nagyon egyén és cég függő (az előzőek függvényében). és még ilyenkor is csak a kezdőfizuról lehet egy tól-ig tartományt mondani, utána tényleg szinte csak rajtad áll, hogy mennyit fogsz keresni. Van sok lehetőség jól keresni mérnökként, de be is ragadhatsz egy szinten.

2016. ápr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó kapcsoalt vagy szerencse = könnyű, ezek nélkül enhéz.
2016. ápr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ME re szeretnék menni, és a vágyam az audiban dolgozni 😁

Kerestem már korábban is erről a témáról a neten, de már elég sokan írtak arról h nem egy nagyon jó szakma ez, és ez eléggé kiábrándító...

Mindenesetre köszönöm a válaszokat :)

2016. ápr. 10. 01:00
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Ha Audi a cél (mondjuk én nem szűkíteném csak erre), akkor inkább a SZE-t céloznám meg és a 2. félévtől, amilyen hamar csak lehet bedolgoznám magam gyakornokként, illetve keresném az olyan projecteket, kutatásokat, amiben részt vesz az Audi is, hogy legyenek referenciák mire végzek.
2016. ápr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!