Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 14 éves gyereknek milyen...

Egy 14 éves gyereknek milyen köbcentis motor kell? Olcsón hol találok cross motort?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy motort nem közlekedésre de ha lehet arra is. Mikortól lehet elkezdeni és milyen motorra? 170cm vagyok és nem tudom hogy melyik nekem a megfelelő motor (erdős utakra szeretném használni, meg ha lehet közlekedésre is)

2016. ápr. 15. 22:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Szeretnék egy motort nem közlekedésre de ha lehet arra is. Mikortól lehet elkezdeni és milyen motorra?"


Nem közlekednél de mégis. Mit mikortól, a jogsit?


Az Am kategóriát 14 évesen megszerezheted, ez max. 50 cm3-es ún. segédmotoros kerékpár vezetésére jogosít. (Max. 4 kW, max. seb. 40 km/h)

Igen, az 50-es robogó, a supermoto, és az enduro is segédmotoros kerékpár. Az S51-es Simson is...

2016. ápr. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kellhet neki 1000 ccm is de szerintem bőven elég az 50 körüli, olyan nagy a valasztek, higy ajanlani nemtudok semmit főleg a max ár nincs is ide irva mi szerint ajanlhatok barmit is
2016. ápr. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hahu motoros részlege?
2016. ápr. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én 85cc-re gondoltam
2016. ápr. 16. 14:43
 5/12 $$$$$ ***** válasza:

Há a 85 ccm ha pappíron nem 50-es akkor megbüntetnek.....

egyébként elég nagy a választék. És nem 40 km/h a vége . Mert olyat sehol se találnál :")

Max ha újonnan vennél. Egyébként cross ból is sok fajta van pl: aprilia rx 50, yamaha dt 50 .......

Nekem rs 50-em van ami gyorsasági . És nem 50-en a vége ;)

2016. ápr. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én nem értem ezt a 40km/h a vége ez az hogy csak annyival tud menni max?

85cc nem használnék közúton csak ugy az erdőben motorozgatni

2016. ápr. 17. 15:13
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy szabályok szerint 40km/h-val mehetsz vele közúton. De akkor most közlekednél közúton vagy sem, mert először azt írod, hogy igen, utána meg hogy nem!
2016. ápr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

" nem használnék közúton csak ugy az erdőben motorozgatni"


Az erdei út is közút, és még annyival rosszabb, hogy ott nem a rendőrrel gyűlik meg a bajod, hanem a természetvédelmi őr kobozza majd el a motorodat!

2016. ápr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát azt úgy értettem, hogy ha 50köbcentiset veszek akkor közúton is használom és ha 85köbcentiset veszel akkor egy olyan helyen ahol régen egy gyár volt de most már csak egy parkoló van ott és van egy ilyen nem bentonos út átjáró egy ilyen cigány falvára és ha jobbra elmegyek akkor van ott egy hosszú egyenes út ami ilyen füves és egy patakkal párhuzamosan megy meg ilyen földes úton használnám a motort a 85köbcentiset
2016. ápr. 20. 23:23
 10/12 A kérdező kommentje:
Csak mert néztem ilyen használt motorokat és kerestem 50 köbcentiseket de azok ilyen pici motorok voltak és azért szeretnék inkább 85 köbcentiset
2016. ápr. 20. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!