Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 14 éves gyereknek milyen...

Egy 14 éves gyereknek milyen köbcentis motor kell? Olcsón hol találok cross motort?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy motort nem közlekedésre de ha lehet arra is. Mikortól lehet elkezdeni és milyen motorra? 170cm vagyok és nem tudom hogy melyik nekem a megfelelő motor (erdős utakra szeretném használni, meg ha lehet közlekedésre is)

2016. ápr. 15. 22:59
1 2
 11/12 PmP válasza:
85 és 50 ccm közt alig van különbség. Egy jó, nem széthajtott 50-essel élmész 80-85 km/h-val max egy 85-sel meg kb. 95-100 körül. Ez a 10 km/h pedig elhanyagolhatóan kevés. És persze 50-es motorral 14 éves kortól lehet jogsid. 85-re pedig már A1-es kell. Szerintem jó 50-es motorok: Ha olcsón akarsz menni akkor: Simson S51,Simson Schwalbe vagy Jamaha DT50 Ha van egy normálisabbra pénzed akkor: Derbi Senda SM vagy robogó. És figyelj arra hogy inkább 2 ütemű 50-est vegyél.
2016. ápr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 $$$$$ ***** válasza:
Hát a 85 ós nem lesz sokkal nagyobb. Nekem rs 50-em van ami 100-at megy. A 85 -ös szerintemmax 120. De mivel te crosst akarsz tudom ajánlani az Rx 50-et. Most arra gyüjtök:D
2016. ápr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!