Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szakma választás előtt állok,...

Szakma választás előtt állok, mindenképpen autókkal akarok foglalkozni, de nem tudok dönteni, melyik lenne vajon a legjobb döntés?

Figyelt kérdés
Autószerelő, autóelektronikai műszerész, karosszériás, autófényező.

2016. ápr. 19. 06:52
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Vállalkozóként csinálja és adózik... Jajj itt tényleg ennyi hülye van?
2016. ápr. 19. 13:48
 12/28 anonim ***** válasza:

"megcsinálom a villamosságit is, ha itthon nem is fenyeget a veszély, de nyugaton terjednek az elektromos autók"


Tényleg annyi autós szakmájú van a családban??? És mégsem tudod, mit csinál egy autóvillamosságis???

2016. ápr. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
25%

"Vállalkozóként csinálja és adózik"


A szabadúszó kifejezés a magyar munka és pénzügyi metódusban picit mást jelent...

2016. ápr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

"És mégsem tudod, mit csinál egy autóvillamosságis?"


de tudom, görnyed idegeskedik és kábelezget...

2016. ápr. 19. 19:50
 15/28 anonim ***** válasza:

Mindegyikkel jól lehet keresni, ha jól csinálod.

Autószerelőből van a legtöbb, tehát ezzel nehezebb munkát találni. Kasztnisnak lenni se rossz, ahogy beszélgettem a szakmában dolgozókkal. A fényezőt egyáltalán nem ajánlom. a fényezők egész nap olyanok, mint akik be vannak tépve. Nem is csoda, hiszen amennyi vegyszert és oldószert belélegeznek én is be lennék állva egész nap. Érdekes jelenség, de idősebb korukra nagy részük alkoholista lesz.

Én autóelektronikai műszerésznek tanultam, utána továbbtanultam autotechnikusnak.

Az elektronikától sokan félnek, meg is tud szopatni rendesen, de én szeretem csinálni.

Válaszd azt, amiről el tudod képzelni, hogy még 40-50 év múlva is képes vagy csinálni.

Az elektronika ebből a szempontból is jó. 60 évesen már nem olyan egyszerű felrakni egy váltót, de diagnosztizálni, forrasztani még simán tudsz.

2016. ápr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Csináld amelyik legjobban tetszik és kész. :D Az a legjobb ha az ember azt teheti amit szeret.
2016. ápr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%

"Mindegyikkel jól lehet keresni, ha jól csinálod. "


Kérdés az ,hogy hol,ill a "jól" mit takar?

2016. ápr. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
A kérdés az miért jó feleslegesen itt trollkodnod, ha fingod nincs semmiről...
2016. ápr. 20. 07:33
 19/28 anonim ***** válasza:
0%
A kérdés kiirásából az jön le,hogy neked nincs fingod semmiről hülyegyerek,hiszen a családban mindenki autókkal foglalkozik,mégis egy no name oldalról,no name emberektől várod a választ...amennyiben vki pedig leírja a valóságot akkor máris besértődsz és személyeskedni kezdessz..
2016. ápr. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Ha tudnál olvasni, lenne szövegértelmezésed, látnád, hogy nem várok választ senkitől, pusztán emberek véleménye érdekelt... A normálisaktól meg is kaptam...

Megmondja az igazat?

Kicsoda?

Te aztán semmiről semmit nem mondtál meg, csak egyesével belekötsz mindenkinek minden megszólalásába, aki nem látja olyan borúsan a világot mint te...

2016. ápr. 20. 07:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!