Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Cliom (1999) van az...

Renault Cliom (1999) van az immobiliser mindig törlődik. Mindig újra kell tanítanom és az is csak úgy válik be ha az elctronikát kiveszem a kulcsházból, aztán leállítom az autót visszateszem a házba és megint villog a jelzőfény. Új az elem! Mi a baj?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 23. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Írnák valamit, de jönnének a francia fanatikusok... Keress fel egy jó autóelektronikai szakit minél előbb.
2016. ápr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én valahogy nem értem a dolgot. Az immo visszajelzője letiltott állapotban villog a műszerfalon. Leállítod, kiveszed a kulcsot és villogni kezd. Ha törlődne a transzponder kódja, akkor nem indulna be az autó.


A '99-es Clio-nak már nem infrás a kulcsa tudtommal. Az infrás rendszereknél kellett 15-20 mp, hogy aktiválódjon az immobiliser.

2016. ápr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1: "beregisztrálom" a kulcsot elem és ház nélkül,ez ok

2: visszateszem az elektronikát a házba és beleteszem az elemet, és mikor ráadom a gyújtást újra sűrün villog a visszajelző. Kipróbáltam hogy csak az elektronika van a házba, de úgy nem regisztrálja be.

2016. ápr. 24. 05:04
 4/6 A kérdező kommentje:
Olyan mintha a kulcsház leszigetelné vagy az elem bebolondítaná a szerkezetet.
2016. ápr. 24. 05:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Az elem és az elektronika csak a központi zárat működteti, a panelen van egy chip, az az immobiliseré, de az működik elem nélkül is. Nem nagyon tudod magad "regisztrálni" kivéve ha van hozzá spéci programod.
2016. ápr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem pedig sikerül, különben nem tudnám beindítani, nem?
2016. ápr. 25. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!