Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Igaz, hogy kamionosként 3000...

Igaz, hogy kamionosként 3000 Euro nettó volt a fizetés Németben, Spanyolban mielőtt bejöttek a románok?

Figyelt kérdés
Csak letörték az árakat 1800-2000-re.
2016. ápr. 24. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen munkakörben. Német cégnél, német bejelentéssel, nemzetközi sofőrként, családi adókedvezménnyel szerintem most is meg van a 3000 euro.


A románok és a lengyelek tényleg sok helyen lenyomták az árakat, de a minőséget is. Sok helyen már nem szívesen látják a lengyel munkaerőt a románoknál meg időben reagált a piac a munkaerő kiáramlásra így ott emelkedtek a bérek.

2016. ápr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most is emglehet simán, csak megfelelő cég kell és persze megfelelő munkarend.
2016. ápr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jobb helyen ma is összejön 3000. Én osztrák cégnél, cseh bejelentéssel dolgozom, kb. 80 eurót kapunk naponta, tehát teljes hónapra 2400 simán összejön(ne), mert csak 20 napot szoktam dolgozni.


Teljes hónapra számítva 2000 euró alatt szóba sem állnék egy céggel.

2016. ápr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az már nem rossz, én egy napi 100-at tartanék teljesen korrektnek. Arra azt mondom, megéri a szívást. Mondjuk amiket hallottam az emberhiányról szerintem hamar eléri ezt a szintet.
2016. ápr. 26. 13:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Várható javulás, mert nagyon nincs ember. Pl. nálunk, ahol elég jó a pénz, német sofőr 2 - 3 van csak, osztrák tán nincs is, a többség, román, cseh, szlovák, albán, hárman vagyunk most magyarok.


A cég filozófiája az, hogy nem hirdet, hanem a már ott dolgozók ajánlása alapján vesz fel újakat. Ha én odaviszek ismerőst, havert, 300 euró prémiumot kapok, ha kitölti a próbaidőt.


Akinek ma van több év kamionos gyakorlata, ért több mindenhez, ponyvás, tartály, veszélyes áru, túlméret stb., beszél angolul/németül, az válogathat a jó állások közül.

2016. ápr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!