Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swiftet szertnék...

Suzuki swiftet szertnék venni,450 000 ft ért. A két típus ami közül nem tudok választani 1.3 16v GLX vagy GS sport VI? Az egyik 5 ajtós kicsit tágasabb, míg a másik 3 ajtós és sportosabb.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 26. 01:42
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Egyértelmű, hogy a GS sport 3 ajtóval..

Volt mindenféle szuzukim, de nekem ez a változat vált be leginkább. A WagonR+ az inkább cuccolós autó volt, ez a sport viszont megy, mint a szél..

ha valakit vinni akarsz, bemászik hátra, ha nem tetszik, ott a busz.

én egy hibátlan példányt fogtam ki, százezer alat nem volt semmi gondom(na jó, a hátsó ablaktörlő-gumi odafagyott, csere)


elöl két személynek kényelmes a beszállás, ráadásul az enyém hidraulikus-automata váltós...halk, sima a váltás, gyors..

2016. ápr. 26. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom nekem 5 ajtósba jobban tetszik,de izlés kérdése :) GS sportot venném.
2016. ápr. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Kényelmi szempontból persze hogy az ötajtós a nyerő.
2016. ápr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Nem csak kényelmiből,nekem mindig az volt,hogy hátul azért van ülés,mert az nem csomagtartó,oda ne úgy kelljen az embernek bemásznia mint 1 csomagtartóba ,ajtóval.

Nekem ezért jön be jobban mindig az 5 ajtós :)

2016. ápr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mire van szükséged, inkább ez a f kérdés, alapesetben ezt mérlegeld.
2016. ápr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
fő*
2016. ápr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül egy 2002 es 5 ajtós GLX lett, légzsákkal, nagyon jól megy :). Nem bántam meg, hogy nem három ajtóst vettem.
2016. júl. 16. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!