Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B5 passatom ami 1.6 benzines...

Czippora kérdése:

B5 passatom ami 1.6 benzines a következő tünetekkel: gyorsításnál húz, aztán megtorpan, megint huz vagy nem. Van hogy odalépek neki és gyengén, erőtlenül pörög, másodikban relative alacsony a maximális sebesség (60-70km/h). Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Motorkontroll lámpára ne hagyatkozzunk, a kereskedés ahonnan hoztam az autot kitörte a lámpát. 2 diagnosztikán esett át, egyiksem jelez hibát. Folytószelep már javítva. Én lambdaszondára gyanakszom. Mi lehet a valós probléma, hogyan deríthető ki a gond?

2016. ápr. 26. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet az is, de mért csinálta a lámpával?
2016. ápr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
gondolom mert valami érzékelő/szonda haldoklik benne, megcsinálni nem akarták, de ha a check engine lámpa világít, akkor meg nem hozza el senki tőlük az autót. Én meg sajnos nem tudtam hogy gyujtás ráadásakor felkell villannia és ha minden rendben akkor kialszik.
2016. ápr. 27. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!