Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiatal 2 gyerekes anyukának...

Fiatal 2 gyerekes anyukának milyen elsô autót ajánlotok 600. 000ft-ig?

Figyelt kérdés

2000+os évjárattal, minnél kevesebb fogyasztású autót szeretnék! De fô a bizto ság a srácok miatt.

Igazából szivesen vennék 7 személyeset. Pl.: Opel zafirát. De most megakadt a szemem a Citroen sarah pixasson is. Legelôször pedig a peugeot-kal szememztem... Mostmar fogalmam sincs.... Segitsééég 😂


2016. ápr. 27. 05:35
 1/9 Tomcatters ***** válasza:
68%

Opel zafira az jó lehet, a franciákat henyagolnám.... peugeot citroen... stb atlagbavéve sokkal,több baj szokott velük lenni sajnos .. Toyota hiace (ez kicsit nagyobb ,de bőven el lehet benne férni)de pl jó lehet még a

-Mitsubishi space star

-Mazda Premacy

-Toyota corolla verso

2016. ápr. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elsőnek egy swiftet irtam volna, ennyiért mar egesz jot lehet kapni, bar nem alegtobb anyag van benne, de egy dízel(1.9 tdi) zafira,Galaxy, sharan szerintem megfelelo valasztas lehet, ezekből olyan 600k korul mar lehet kapni elfogadhatot.
2016. ápr. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1 felnőtt + 2 gyereknek felesleges még a Zafira is.

Neked egy Astra G bőven elég lenne.

2016. ápr. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Beviz Elek ***** válasza:
15%

Nem értem hogy miért ajánlagják sokan a kérdéseknél a hulladék Astrákat. Mi jön ez után? Ford? Nemáár...


Keress egy 1.9tdi Passatot, kombi Golfot vagy ha a japán tetszik akkor pedig egy Corolla Versot. Rengeteg kidobott pénztől és idegességtől óvnád meg magad.

2016. ápr. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sose volt Opeled, ugye?


Persze a VW feljebb van, de ebben a kategóriában és árban, az Astra teljesen jó választás (Golf-om van, előtte a családi Astra G-t hajtottam 300.000 km-nél jár mindkét kocsi)

2016. ápr. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmi baj sincs az Astrákkal, na meg mentesek a TSI-től is. D: :D
2016. ápr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

A seat ibizakkal mi a helyzet??

2016. ápr. 27. 18:53
 8/9 A kérdező kommentje:
2016. ápr. 27. 19:06
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Az ibiza egy spanyol VW, akkor már inkább vegyél GOlf-ot. Ja és ne 1.2-t
2016. ápr. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!