Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok mondani /linkelni...

Dexer578 kérdése:

Tudnátok mondani /linkelni olyan könyveket ami leírja egy 50ccm-es motorjának részeit?

Figyelt kérdés
Nyilván nem annyira fontos hogy 50ccm-es legyen de enduro vagy supermotohoz kellene. Tulajdon képlen nemis kézikönyvre gondolok mert azokból csak olyanokat találtam ami azt írja le hogy mi hol van. Engem az érdekel, hogy például egy motorblokkot hogyan lehrt szét/összeszerelni, vagy ha egy alkatrész elromlik akkor hogy lehet kicserélni meg ilyenek. Találtam párat de a nagyja arról szólt hogy keressek fel márkaszervízt ha ez és ez elromlik. Olyan nemigazán édekel. Komolyabbat keresek.

2016. ápr. 28. 22:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Simson hungaryn, igaz simsonnal kapcsoaltban csak de ott elég részletesen le vannak irva az alapok.
2016. ápr. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!