Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rieju mrx 50-es en van benzin...

Rieju mrx 50-es en van benzin szűrőt? Lehet rá rakni?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen motorom és keresgéltem hogy hol van ezen, egyik ismerősöm azt mondta hogy be van építve, ez igaz?

Én nem hiszek ebbe mert valamelyik nap egy fekete agyag volt a benzin csőbe, még szerencse nem ment a karbiba.

Lehet rá rakni szűrőt akkor is ha a tank és a karbi közöt van kb 5 centi (kb egy szokványos pendrive-nyi hely)?

Ja és az jó ha a tank műagyag? előny vagy hátrány?



2016. ápr. 29. 14:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja még valamit, ma észre vettem hogy a karburátor nem szívja a benzint, gondolom eldugult a valamelyik düzni.
2016. ápr. 29. 15:00
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a műanyag tank hosszú távon hátrány. Nem idoklom miért,mert úgy is tudod. Persze lesznek mindjárt ellenfeleim,hogy dehogynem az a legjobb... stb. A kérdésedre a válasz,hogy ha csak annyi a benzincső amennyi egy pendrive hossza attól is beteheted,ha megfelelően tudod a benzinszűrőhöz a csövet rögzíteni. Pl. roppenógyűrű,vagy gyorskötöző,vegy esetleg pici bilincs. Én Gyorskötözni szoktam a karbihoz a csövet.
2016. ápr. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi baja lenne emrt müanyag tankos?
2016. ápr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kata kata ***** válasza:
39%

A benzincsap végén keresd.Valami ilyesmit fogsz találni.

[link]

2016. ápr. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kösz szépen mindenki válaszát :) utolsó néztem és semmi nincs a végén :) Ilyet honnan lehet venni hozzá? :D

És az meg eshet hogy dugulás miatt nincs benzin a tank és a karburátor közötti cső ben?

2016. ápr. 30. 10:19
 6/7 kata kata ***** válasza:
39%
Típus szerint keressél hozzá csapot.Gyárilag rajta van a szűrő.Valamelyik előző tulaj letakarította róla.
2016. ápr. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy ehhez a modellhez alig találok alkatrészt. De gondolom a rrx alkatrészei jók ehhez is,mert az hasonlít leginkább hozzá
2016. máj. 1. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!