Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Golf 4 2. 0 benzin...

Volkswagen Golf 4 2. 0 benzin 116 ló vélemény?

Figyelt kérdés
Van egy kis félretett pénzem, és németből szeretnék behozni egy kocsit, én erre a golfra gondoltam, 2.0 benzines motorral. Szeretnék egy kicsit erősebb autót, jelenleg egy Caddy 1.9sdi-t hajtok(céges), a fogyasztás nem nagyon számít, tudom,hogy el fog menni 9-10literig, de rövid távokat tennék meg, és ha kicsit vadulni támad kedvem, egy padlózásnál érezzem, hogy húz az a kocsi :D Találtam egy párat, olyan 1400-1600euró környékén, ismerős által megnézettetném, és utánna döntenék. Mik a tapasztalatok ezzel a motorral, esetleg jellemző meghibásodások? Köszi előre is a választ!

2016. ápr. 29. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
ugyanott lennél mint az 1,9 tdi-vel csak többet kajál.
2016. ápr. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vannak gyenge pontjai

futómu

kormanymu

motorvezérlés

egyéb elektronika

Jó a 2 lityós motor van nyomatéka. 1600 eurral még a mérleghinta kozepén egyensulyozol de hátha lesz ennyiért már vállalható.

2016. ápr. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Koaxk Ábel ***** válasza:
0%

"ugyanott lennél mint az 1,9 tdi-vel csak többet kajál."


1.9 szívódízelt írt!

Ami bár megbízható de a 68 lova semmiképpen sem nagy cucc!


Nem ismerem ezt a motort, de lehet én egy 1.9TDI-t néznék az virgoncabb lenne mint egy szívóbenzin!


Van abból 110-115-130-150 lovas is!

2016. ápr. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy azt írt, azzal a TDI-vel arra céloztam, hogy ha azt venne.
2016. ápr. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A TDI-k viszont nem arra valók, hogy padlózgassuk őket, meg nyomjuk nekik.
2016. ápr. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok tdi-t, mert ha turbó,injektor, magasnyomasu pompa meghibasodik, a gatyam ramegy.. Mindenképp benzin, szerintetek 1.8 16v ,vagy 2.0 8v?
2016. ápr. 30. 12:11
 7/8 anonim ***** válasza:

"A TDI-k viszont nem arra valók, hogy padlózgassuk őket, meg nyomjuk nekik."


Pedig sokan arra használják, és el kell ismerni, mennek is de nagyon.

A 2.0 benzinmotor kivételesen egy jó motor a VW-től, örök élet meg egy nap, de lusta. Vezettem ilyet, ráadásul az 131 lovas volt, de érzésre nem adtam volna neki 100-tól többet. Tehát ha nagy menést akarsz, akkor nem ez a te motorod kérdező. Viszont tény, hogy ennyi pénzért jobbat és erősebbet nemigen találsz.

2016. ápr. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól, hogy sokan arra használják, nem arra valók. Szét is van hajtva az összes, nem egy életbiztosítás megvenni őket. Ki lehet őket szűrni, mert meglátszik rajtuk, hogy tipikus racingos autók.

Én egyelőre maradok a benzinesnél, majd ha lesz család, meg nagy autó kell, akkor veszek dízelt. Elhiheted nekem, a dízel nem fogja megköszönni, ha 5 ezerig pörgeted.

A kérdező rövid távokra használná, arra sem túl jó a dízel. Rövid távokra mondjuk a nagy benzinmotor sem a legjobb, mert minek. Városba elég az 1.4 is.

2016. máj. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!