Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ennyire számítana a benzin?

Ennyire számítana a benzin?

Figyelt kérdés
Folyamatos karburátordugulással szarakszom a motoromon(gs500), a csávó, akitől vettem, mindig azt mondja, h a benzin szennyezett, az dugítja el a porlasztót. Szerintem ez egy fas.zság, mert 5 féle kúton tankoltam már, s mindig akadt valami kis dugulás. Szerintem a tank retkes, csak nincs kedve megcsinálni, s könnyebb erre fogni. Vélemények ?

2016. ápr. 30. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Véleményem szerint iktass be egy benzinszűrőt és megoldódik a gond.
2016. ápr. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
van benne benzinszűrő, de durvább, így az apró szemcséket nem szűri ki
2016. ápr. 30. 13:04
 3/4 anonim ***** válasza:
INkább a tank retkes valóban, ha ennyire rossz elnne a benzin minösége akkor semmi sem menne már ami benzinnel megy.
2016. ápr. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én is ugyanezen a véleményen vagyok. Van 3 hónap garancia, de fölösleges is tovább baszakodni, inkább kitakarítjuk mi valahogy azt a rohadt tankot, mert ha rajta múlik, akkor 10 km-es körzetben lesz majd használható csak a motor. Ma is megállt 3-szor, majdnem haza kellett tolni a város másik végéből, de szerencsémre nagynehezen, fulladozva eljutottam pont a házunkig, ahol ismételten megállt. Ma motorozás helyett inkább berúgok
2016. ápr. 30. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!