Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » C kategória Budapest?

C kategória Budapest?

Figyelt kérdés
Budapesten hol érdemes C kategóriát letenni? Értem ezalatt azt, h normális oktató, teherautó

2016. máj. 1. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha nő vagy, akkor kb. sehol, mert én is szívtam eleinte, mint a..... Vagy kiállsz magadért, és csak annyit fizetsz amennyit levezetsz ahogy én is tettem (de ugye ez van a sima B-nél is) vagy hagyod magad palira venni (legyél bármilyen nemű és korú), és akkor meg mindegy.


Normális oktató, az ritkább mint a fehér holló, de ezt szó szerint értsd.

Itt már úgy vannak vele, hogy hű de jól tudsz vezetni, és már "csak" az autó méreteit kell szoknod, veszel pár órát, a többit zsebre rakják.


Kezdőként úgysem alkalmaznak sehol, (főleg külföldön az új rendelet miatt), mire meg már 100 helyen voltál mindenki rabszolgája, lesz annyi tapasztalatod, hogy ha akárhová mész, azt hiszik, hogy hű de jó autós iskolába jártál. Közben ennek ehhez köze nincs.


Ha valami jó autón akarsz tanulni és tényleg mindent tudni akarsz arra a gatyád is rámegy.

Ha csak a papír kell, akkor szakad MAM-on Steyr-en, Mercin, DAF-on és társain átvészeled azt a pár órát, aztán te tudod, hogy mire kell a plusz kategória.

2016. máj. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem említette sehol sem hogy hölgy lenne.
2016. máj. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Azt sem, hogy nem egy hölgyről van szó.
2016. máj. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De azt sem, hogy nem egy földönkívüli. :D
2016. máj. 2. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok. :)
2016. máj. 2. 05:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!