Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Jetta vagy Suzuki...

Volkswagen Jetta vagy Suzuki Vitara?

Figyelt kérdés
Egy 4 tagú családnak két nagykorú gyerekkel melyik lenne a jobb választás? A Suzuki valamivel olcsóbb, kérdés megéri e?

2016. máj. 2. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ha úgy veszel autót, hogy megéri-e, akkor a válaszra várnod kell...

én tíz éve használom, tehát a Vitara a nyerő..


ha most vehetnék újat, akkor benzines, és automata Vitara.

Tíz év múlva megmondanám, megérte-e? a mostani nagyon jó vétel volt. Tudnak ezek a japók...

2016. máj. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Mire fogod használni? Lemész az aszfaltról egyáltalán valamikor? Bőven jó a Jetta is, de azért hátul nem kánaán (ahogy ebben a kategóriában semmi sem) de el lehet férni
2016. máj. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Terepre valószínűleg nem sűrűn mennék, hosszabb nyaralásokra viszont igen. Szóval a kényelem fontos lenne.
2016. máj. 2. 12:51
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

Új autóról beszélünk vagy régebbiről ? Mennyi a keret ?

Egyébként semmi értelme a vitaranak csak aszfaltra szerintem.

2016. máj. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, új autóról van szó és a keret nagyjából ez a 4,5-5,5 millió Ft.
2016. máj. 2. 13:21
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Nem akarlak egyikre se rábeszélni, de inkább jettat venném a kettő közül, szerintem elég nagy.. újként megveszed nem lesz vele gondod pár évig vagy 200 ezer km-ig.

Csak lehintem KIA vagy hyundai nem tetszik? nagyon jó autók ám :) csak ezt elhintettem neked.

2016. máj. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én is a Jetta felé hajlok. Külsőre is jobban tetszik. Nyugodtan ajánlhatsz más gyártóktól is, csak ahogy keresgéltem a neten ez a kettő volt ami kifejezetten megtetszett.
2016. máj. 2. 16:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyaralás maitt viszont a Vitara... több benne a hely és több csomag is fér el benne kényelmesen.
2016. máj. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát én feltétlenül megnéznék egy kia ceedet is ahogy irtam, egy kombit, vagy egy hyundai i 30-ot, mindkettő van a családban, elégedettek vagyunk, (kia 2011-es, hyundai 2015-ös) . Viszont van akinek a forma terve picit elsokalt.
2016. máj. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A Vitara elég jól felszerelt az árához képest, az első ülések kifejezetten kényelmesek, ráadásul nagyon magasan ül benne az ember. Hátul nekem kicsit nehézkes, 2 méter magas vagyok, a lábam elfér, de a fejem már néha picit majdnem súrolja a tetejét, ezen kívül elég kényelmes. Jettában nem ültem, csak régebbiben, ott is hasonló volt a helyzet, csak lentebb ültem. Engem kifejezetten zavar hátul, ha alacsonyan ülök, mert émelygek... De szerintem mindkét autó kiszolgál. Egyébként 1.6-os szívó benzines Vitara 5 sebességes manuális váltóval azért nem a 140-150 km/h feletti sebességre van kitalálva. De például a 6 sebességes 1.5 dci az már teljesen más ;) Igaz az ára is magasabb... Sík úton annyira nem nyúlhatsz egyikkel sem mellé. De amilyen rossz utakon én közlekedem, ott valami olyan kell, ami 16-17 colos kerekeken gurul és elég magas :)
2016. júl. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!