Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akik helyett mindig és mindent...

Akik helyett mindig és mindent a szülők intéznek, azok miért?

Figyelt kérdés

akarnak akár csak egy sima B-re jogsit?


A szomszédom gépjármű oktató. Nap mint nap panaszkodik (JOGOSAN), hogy anyuka-apuka hívja fel, és intézkedik a kölke helyett, és hozza-viszi KRESZ-re majd minden gyakorlati órára, ha valami gond van akkor az anyuka-apuka telefonál, stb, stb, stb, stb.


Az ilyenek, MIÉRT?????????????????????????? AKARNAK jogosítványt????????????????????????????????????



Ha ennyire életképtelenek, akkor hogy fogják eldönteni, hogy egy adott szituációban mikor és mit kell tenni?????


Vagy ez "természetes" és az ilyeneknek köszönhető a legapróbb baleset is?


2016. máj. 2. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez inkább olyan emberek kategoria független attol hogy van autós vonatkozása, bár alapvetően alacsonynak tartoma korhatárokat. SZerintem simán lehetne 21 év még a sima B is.
2016. máj. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most ettől neked jobb lett, hogy ezt kiadtad magadból?
2016. máj. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez két külön dolog. Attól még lehet érzéke a gyereknek a vezetéshez, ha mellett tejbetök. Én is későn érő kamaszként, 17 évesen vizsgáztam, '93 - ban, mondjuk azért én elintéztem az egész folyamatot egyedül, de a szüleim fizették.


Felemelhetjük a korhatárt, csak az nem biztosíték semmire, az ember fiatalon fogékony, ha 21 évesen már lenne 3 - 4 év gyakorlata, ha addig várnánk.


Én sokkal veszélyesebbnek látom az idős vezetőket, vagy azokat akik nagyon keveset, alkalomszerűen vezetnek, koruktól függetlenül.

2016. máj. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!