Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra F tegnap megadta...

Opel Astra F tegnap megadta magát esetleg valakinek valami ötlet? Többi lent!

Figyelt kérdés

Tegnap Budapesttöl 60 km-re tankoltam bele majd 20km után leállt alattam elsőre betolásra beindult viszont utána megálltam és másodjára már húzásra sem indult az autó.

Természetesen egy darab szerszám sem volt nálam így felhívtam az egyik ismerősöm hogy jöjjön értem és húzzon fel Pestre 8 óra környékén az autóból a világítás is elment igy Gödöllőn hagytam.

Az alapjárata nagyon magas volt és valószínüleg a bendix se húz be. És nem is teker!

Kérdés tehát mi baja lehet?

Esetleg valami jó szerviz Budapesten?

Akinek volt hasonló problémája megosztaná?



2016. máj. 7. 14:48
 1/7 A kérdező kommentje:
1994-es 1.6GL
2016. máj. 7. 14:52
 2/7 vatafak ***** válasza:
Attól h százszor megkérdezed még nem úszod meg a szervizt, F astrát minden sarki zöldségesnél javítanak még Gödöllőn is. Mivel elment belőle a villany nem lehet h akksis/generátoros?
2016. máj. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jaja


Lehet hogy csak elment a töltés és lemerült az akksi


Bár azért a töltés visszajelző lámpát illene észrevenni ha ég menet közben

Mondjuk sokan azt se tudják mi az:-D

2016. máj. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Go szerviz.
2016. máj. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ma kapott egy új akksit és alapjáratot visszalőttem 1000-re viszont 500 m-nél tovább nem tudott jönni talán túl sok üzemanyagot kaphat?
2016. máj. 7. 23:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Vidd már el szervizbe bszki.
2016. máj. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BiTOPro97 ***** válasza:
Mindegyik F Astra benzinesben vagy egy gyári/tervezési hiba, egy 5 Forintos nagyságú elektronikai alkatrész.
2016. júl. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!