Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vásárolnátok a...

Milyen autót vásárolnátok a helyemben az alábbi feltételek mellett?

Figyelt kérdés

Munkához kellene, nagy vonalakban ezek az elvárásaim:

- diesel (benzinpárti vagyok, de a szükség nagy úra reggeltől estig utaznom kell)

- automata (van hobbi autóm ami relatív erős manuális benzines)

- tempomat (nagyon hozzászoktam)

- klíma (szinte a legfontosabb)

- a keret másfél millió forint


nem akarok fogyasztás világbajnok lenni, tehát nekem mindegy hogy 5-öt vagy 8-t eszik, nem is akarom hogy eszeveszetten gyorsuljon arra van másik autóm ez meg munkaeszköz, megbízhatóság természetesen előny, de nem vagyok bigott toyotás ha előjön valami hiba akkor így jártam, jártas vagyok a javításban nem ijedek meg egy esetleges nagyobb költségtől, és számolok is vele (turbo, lendkerék, üzemanyagbefecskendezés stb.), illetve előny ha nagy, de nem kitétel

Vannak természetesen elképzeléseim, de nem akarok befolyásolni senkit azzal hogy konkrétan megnevezem, előre is köszönök minden érvvel alátámasztott választ


2016. máj. 7. 22:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Mazda 6, Honda Accord vagy Passat.
2016. máj. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!