Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Omegat milyen motorral...

Opel Omegat milyen motorral érdemes venni?

Figyelt kérdés
Dízel vagy benzin ? Melyikből melyik a legmegbízhatóbb? Mennyire drágák az alkatrészek hozzá ? 500ezer forint lenne rá
2016. máj. 8. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Csakis a háromésfeles Lotus-szal.
2016. máj. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem még az eső kiadások egyike volt, kétliteres, automata benzines..


azt meg kell hagyni, hogy baromi jó autó volt, eszméletlen kényelmes, ment kint a szél, de cserébe irdatlan gyorsan rohadt..én svájcból behozottat vettem bagóért, de a karosszériás elmondta miért.


szóval benzinest vegyél. dízelből talán nem is fut olyan, ami motorikusan átmenne műszakin. ha mégis akad olyan, akkor bocsánat

2016. máj. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Omegából a 2.5-ös illetve a 3 literes dízelek BMW motorok. A frissebb Omegákba már a common rail verzió került. Mennek mint a vadbarom, és 7 literrel el lehet járkálni velük. Bár 500 ezerből inkább benzinest.
2016. máj. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
500k bol értelmes darabot már nem kapsz, ráadásul nem is az a tipus amit olcso fenntartani és ekveset eszik még a dizeleke se.
2016. máj. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!