Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vr6 mi a hátránya, és a...

Vr6 mi a hátránya, és a javitási költség mennyire vészes, és mi a tipushibálya?

Figyelt kérdés
2016. máj. 8. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazából ez egy "ősrégi", de nagyon jó motor a Volkswagentől. Nem vagyok nagy szekértője, csak volt ilyenem 2 évig, és igazából azt lehet mondani, hogy kicsivel drágább karban tartani, mint mondjuk egy 2 literes szívó benzinest. Amikor nekem egy VR6 Ventom volt, akkor emlékszem gyertyákat cseréltem, az 10 éve kb. mai viszonylatban olyan 100-120 ezer volt, plusz ehhez hozzájött még a 6 db gyertyakábel. Teljesen rendbe raktam amikor hozzám került, utána csak olajat kellett cserélnem. Baráti körben van most egy SEAT Leon VR6 motorral, azzal sincs gond. Arra figyelj, hogy ha újabb autóban van (tehát pl. IV-es Golf, SEAT Leon 1M, vagy hasonló 2000 után gyártottak), akkor azokba már raktak kettőstömegű lendkereket, és bizony nem árt ha az rendben van, mert drága dolog cserélni.
2016. máj. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legnagyobb hátránya, hogy megsüt mindent amga körül, mert rnegeteg hpt termel kis helyen. Általában motortérben minden ami gumi vagy műanyag idpvel elöregszik, málik...
2016. máj. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, és 3golfot szeretnék venni.
2016. máj. 9. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!