Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorvételnél, mit érdemes...

Motorvételnél, mit érdemes először nézni, vételárat, vagy a teljesítmény adót miután megvettem?

Figyelt kérdés

Sose volt nagy motorom, így kb azt sem tudom hogy egy 1000-1200-1400as gépezet mennyibe is van kötelező fizetni valót tekintve.

Nem szeretnék abba beleugorni hogy kiadok másfél milliót rá, és azon kapom magam hogy butaságot csináltam mert esetleg sokat kell rá fizetni, ahogy olvasgattam itt a jármű évjáratának figyelembe vételével lehet spórolni valamennyit.

Az alkatrészek meg gondolom totál, használat függő dolgok.


2016. máj. 9. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezd úgy hogy kalkulátorral megnézed szépen mennyire jönne ki neked, ennyi a trükk.
2016. máj. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Soha nem értettem, minek vesz az motort (vagy akár autót, sportkocsit stb), aki nem tudja fenntartani. Ha másfél misit kiadsz a mocira, nehogy már ne legyen évi pár ezred adóra. Legközelebb mi lesz? Ha 370 fölé megy a benya, akkor nem tankolsz? Félreértés ne essék, nem baszogatni akarlak, csak nem értem a logikát.
2016. máj. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

De igaza van a kérdezőnek, mert például egy gyorsasági motornak horror árai vannak, ami az alkatrészt meg minden illeti. Gumik, meg minden.


Én először is azt csinálnám, hogy biztos nem használtan vennék motort. Autónál még elmegy, de motorkerékpárt én a büdös életbe nem vennék használtan, az biztos. Ha új, meg mindjárt másabb a történet, mert ott van a garancia. Nah meg új, mostanában nem kell rákölteni nagyobb összeget.

2016. máj. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!