Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen sport kipufogót vegyek...

Manutd84 kérdése:

Milyen sport kipufogót vegyek 50 ccm-es gilera runner robogóra?

Figyelt kérdés
20-40ezer közötti összeget szánnék rá.

2016. máj. 11. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Most hang miatt akarod vagy teljesítmény miatt?
2016. máj. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
Gyari hengerre Gianelli Reverse a legmegfelelobb. De ilyet max hasznaltan kapnal ennyiert.
2016. máj. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Zzzoli ***** válasza:
39%

Leo TT, vagy Giannelli Next, Reverse stb, sok fórum szól ról a neten, olvasgass. Attól függ mit akarsz, ha alulról egy nyomatéskos motort, de nem nagyobb végsebességgel, akkor Leo TT, vagy Gia Next V2.

Ha szarrá akarod pörgetni a főtengőt dugót egy idény alatt, akkor a többi magasabb kategóriás kipu közül tudsz választani. (Polini for race....stb.) az persze nem 40 ezer!

2016. máj. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak szebb hangot szeretnék,plusz a régi már elég ütött kopott. Végre meg most is megy 80at,szerintem az bőven elég. Giannelli rekord vagy a next közözött gondolkodok most. Ezek hoznának bármi észrevehető változást?
2016. máj. 12. 05:50
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsi nem next hanem rekord és a extra V2 között..
2016. máj. 12. 05:55
 6/7 Zzzoli ***** válasza:
39%

Bocsi én is exrát akartam írni, nem nextet.

Az a bak hogy akkor érzed a változást, ha már rajta van.

Egyébként nekem volt Extra, jó volt, alul is nyomatékos, viszont végre nem volt több. Nekem is pigi blokkos a robi csak egy SR50, így lényegében ugyanaz. Most meg egy TT van rajta, nagyjából egyforma a két pufó, kell hozzájuk 80-85 ös főfúvóka. Végre semmivel se több egyikkel sem.

2016. máj. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen az infót. Szerintem holnap megveszem az extrat.

Lenne még1 kérdésem ha nem gond mert látom otthon vagy a témában.

Digitális kilóméterórám összevissza mér és az üzemanyag szintet is csak néha jelzi pontosan.

Mi lehet a gond szerinted?

2016. máj. 12. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!