Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Készülnek autók alumíniumból?

Készülnek autók alumíniumból?

Figyelt kérdés
Ha igen pl.sörös,energia italos alumíniumból vagyis inkább úgy fogalmazok,hogy ha leadom az egyik telepen akkor nagy valószínűséggel felhasználják az autó gyártásban is azt a mennyiségű alumíniumot amennyit leadok ??

2016. máj. 14. 22:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
2016. máj. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Napokban vettem rozsdamentes csavarokat, kipuf. öntvényhez, darabja 200ft volt. A mezei anyagból kb 18 forint lett volna.

Na ezért van kevés rozsdamentes kasznis autó."


Akkor még műanyag kupakokat nem vettél! :) Az Astrám küszöbében az alvázon műanyag kupakokkal vannak lezárva gyárilag az üregek. Ezek 11 év alatt szó szerint elkezdtek elporladni. Így újakat vettem. 650Ft darabja kedvezményes áron. Kb fél gramm fröccsöntött műanyag, aminek az előállítási költség nem több 2Ft-nál. És 18db van belőle egy autón! Tehát majdnem 12.000Ft-ért kaptam egy fél maréknyi, néhány gramm műanyagot. Majdnem szó szerint aranyáron adját!

2016. máj. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!