Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen tágas, nagy csomagterű...

Milyen tágas, nagy csomagterű autót lenne érdemes venni maximum 1 millió fordintért?

Figyelt kérdés
Én kapásból renault lagunára, ford mondeóra, vagy honda accordra gondoltam. Egyéb vélemény? Benzinest szeretnék.
2016. máj. 16. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Vegyél egyterűt, annak nagy comagtere van.
2016. máj. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, csak az kissé ilyen családi autó feelingű. Ami még tetszene az a ford c max, de az meg drágább.
2016. máj. 16. 17:04
 3/7 Koaxk Ábel ***** válasza:
50%

Ha a nagy csomagtartó a szempont akkor én biztos valami kombit néznék.


Én személy szerint a reanult nem venném meg magamnak, én az alábbiak között nézelődnék.


Audi A4 Avant, BMW 3 Touring, Mercedes C (bár ezekből ennyiért nem hiszem, hogy van vállalható, de ki tudja...)


Ford Mondeo, Honda Accord, Skoda Octavia, Skoda Fabia, VW Golf, VW Passat


Hirtelen ezek ugrottak be, és ezekből is mind a kombiváltozat!

2016. máj. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Ford Mondeo jó autó, nagy csomagtérrel, mindenképpen tudom ajánlani.
2016. máj. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Benzines Mondeo nagyon jó!
2016. máj. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tomcatters ***** válasza:
81%

Én az Accordról tudok érdemben választ adni , ugyanis nekem az van 7 .gen 2.0 benzines ,de 1 millióért inkább 6. Generációsak közül ajanlanék ,ennyiért azokból kaphatsz jót ...7 ből min 2 millio körül vannak elfogadhatóak

Egyébként nagyon megbízható láncos motorja van kellően dinamikus ,feszes sportos futómű pontos váltó ,fogyasztása is elfogadható

2016. máj. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3 német ennyiért felejtős lenne.
2016. máj. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!