Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen problémák jöhetnek szóba?

Milyen problémák jöhetnek szóba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Adott egy 2000-es Ford Fiesta 1.8 dízel.

Már egy jó ideje rángatott menet közben,volt hogy le is állt.De mindig működött szépen tovább.Viszont ma bemondta az unalmast,úgy elég rendesen.Már beindítani is alig tudtam,rögtön fulladt.Ha sikerült éppen beindítani akkor úgy csinált mintha nyomkodnám a gázpedált,pörgette 2-3ezerig..holott én aztán hozzá se nyúltam.Délután jön egy ismerősöm megnézni,aki nem szerelő,de ért az autókhoz.Azért jó lenne egy két infó hogy mik lehetnek a problémák.Első körben üzemanyagszűrőre gondoltunk(még nem lett megnézve),de nekem valahogy nem jön össze,az hogy ha a szűrővel van a probléma akkor miért pörgeti a kocsit?!



2016. máj. 17. 09:12
 1/1 anonim ***** válasza:
VaÜzemanyagellátással elsz valami.
2016. máj. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!