Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki elmondaná mi lesz így...

Valaki elmondaná mi lesz így velem? Milyen mentális problémák jöhetnek (még) szóba? (többi lent)

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban számtalan alkalommal voltam szemtanúja bántalmazásnak főleg anyámat bántalmazta apám. De volt olyan is hogy engem bántott. Elég agresszív ember és iszákos. Viszont már régen elváltak. Anyám pedig folyton arra törekedett hogy megváltoztasson, már kisgyerek koromban is nem sűrű rejti véka alá, hogy mit gondol rólam (ha jól tudom egy anyának a gyereke tökéletes, vagy ha nem is legalább úgy csinál). Egyébként anya külföldön dolgozik apám meg kb. 300 km-re lakik tőlem (nem mintha bánnám). Szóval egyedül élek. Diagnosztizáltak nálam depressziót és emocionális zavart, de mire számíthatok a jövőben? Milyen mentális problémáim lehetnek? Persze tudom, szinte bármi vagy semmi de mik a gyakoribbakat ilyen esetben. Egyébként világ életemben visszahúzódó voltam és nem igazán vagyok oda az emberekért, szóval ötlete?

Persze tudom szakembernél a helyem.. de mégis.

(próbáltam röviden összefoglalni, a hasznos válaszokat előre köszönöm)

18/L



2015. okt. 3. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Még sok minden más mentális probléma szóba jöhet nálad. Olyanok amikbe majd beleéled magad. Sürgősen kezdj el sportolni, és kezdjed megváltoztatni a gondolkodásodat.
2015. okt. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok pszichiáter így nem is tudok válaszolni a kérdésedre. Miért nem mész el orvoshoz aki megfelelően diagnosztizál és szakszerű gyógyszeres+pszichoterápiás segítséget is nyújt?
2015. okt. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!