Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem működik a rádió az...

Miért nem működik a rádió az autóban?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nemrégiben rendeltem az internetről (használtan) egy Sony CDX-GT450 típusú rádiót ,mert az autóban hosszú ideje nincsen rádió. Kaptam hozzá előlapot - iso kábelt és minden egyéb finomságot. Összekötöttem, a rádió elkezdett villogni a menüpontok jöttek elő rajta.Vártam vele pár percig , amíg eltűnt és utána nyomtam a gombokat. De bárhogy is nyomtam a gombot, nem reagált rá. Tettem a rádióba egy CD lemezt , nem játssza le , csak villog az a menü pont ,hogy CD ....

Írtam az eladónak ,hogy mi a lehet a baj a rádióval és azt a választ kaptam,hogy az előlapja rossz több mint valószínű ezért küld újat.

Szerintetek mi lehet a baj? Hogyan tudnám orvosolni?

Szép napot!


2016. máj. 18. 11:56
 1/1 anonim ***** válasza:

"előlapja rossz több mint valószínű ezért küld újat"



meg is válaszoltad nem?

2016. máj. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!