Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mással hogy viselkednek az...

Mással hogy viselkednek az oktató?

Figyelt kérdés

Vezetni tanulok. Ugy mentem oda, hogy otthon már elvezetgettem, szeretek is vezetni. 10 óránál tartok, de a sírás kerülget, mert nem szeretem az oktatót. Sűrűn kiabál, meg megkérdezi, hogy dehát mi történt..na?!

Sokszor ugy lefékez h szinte koppan az orrom. Mindig keres valamit amiért kiabálhat. Lehet h gyenge lelkű vagyok, de -rosszul esik az állandó szidás, mindig ideges leszek ha szid. Ha körülnézek, de ő nem látja, akkor is mondja h megint elfelejtettem valamit. Már szinte sírok itthon hogy nem szeretnék menni. Multkor az oktatonál is elsírtam magam. Nem tudom mit tegyek. 17/l


2016. máj. 18. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Válts oktatót.
2016. máj. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Válts oktatót szerintem is! Én tök jól elbeszélgettem végig az oktatómmal, viccelődtünk, énekelgetett. És a végén már én is énekeltem neki :D Nem tudsz a vezetésre koncentrálni, ha folyton gyomorideged van az oktató miatt.
2016. máj. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Ja válts oktatót. Nekem az első oktatom ugyan ilyen volt. Elkezdte mondani a fa**ságait aztán ideges lettem és kuplung nélkül váltottam meg ilyenek a végén meg szépen visszaordíbáltam neki. 2 napig lenyugodott utánna elkezdte. Megfogtam leparkoltam, kiszálltam és otthagytam a pic**ba. Utána oktató váltás volt, ez a srác hát beszarás volt. Imádtam nála vezetni. :DD Ez a full laza oktató. Volt egy záróvonalas sztori. Megkérdeztem tőle, kisérjem végig? Vagy előzzem. Ő "ne kérdezz marhaságokat előzz, ha jól belátsz mindent, de végig kéne kisérned!". :DD Sokmindent elbasztam, de nem az hogy ordíbált volna, hanem nevetett egyet mindenen hogy milyen hülye vagyok és elmagyarázta szépen hogy miért. Vizsgánál 1 hiba pont nélkül átmentem mert megtanultam figyelni és nem azon paráztam hogy az oktatómnak mi nem tetszik és mikor fogja mondani a magáét.
2016. máj. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Pionyr válasza:

Ahhoz, hogy a korai szakaszban normálisan tudj vezetni, minden erőddel koncentrálni kell és odafigyelni. Ez meg ugye akkor fog menni, ha mással nem terelik el a figyelmedet, pl. idegesítéssel ordibálással stb.stb.

Az én párom most vizsgázott le, és ott is ilyen szigorú szabály követő ember volt az oktató. Beültünk a kocsimba friss jogsival. Ő egyből beköltözött az üléssel a kormány alá, két kézzel szorongatta a kormányt, nem bírta ha zene szólt vezetés közben. És hozzá teszem, majdnem ott maradtunk néhány alkalommal annyira ideges volt. Aztán tanítgattam vezetni, rászoktattam hogy nem szabad görcsölni, és egy hónap alatt eljutottunk oda, hogy el merném engedi egyedül akár pestre is, mert nem az idegeskedés köti le, hanem élvezi a vezetést. Nem okoz gondot a zene sem, érzéssel megtanult vezetni. Szóval a rágörcsölés hazavág mindent.

2016. máj. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Válts,
2016. máj. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
Velem is kötekedett sokat, de olyan 20-25. óra után már beült aztán újságot olvasott. 30. óra után mentem vizsgázni, ami sikerült is, addigra már tök rendes lett, jóba lettünk. 21f
2016. máj. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!