Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szélvédő cseréről tapasztalatok?

Szélvédő cseréről tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ki csináltatott már szélvédőcserét? Milyen típusú autón, mennyiért cserélték az első szélvédőt? És hogy vagytok megelégedve az újjal? (állítólag az olcsók torzíthatnak)

2016. máj. 20. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem hallottam ilyenről, hogy a szélvédő torzítana. Bele valót kell venni bontóból akár. Én egy Suzuki gls-en cseréltettem, bontott szélvédőt vettem 5.000-ért, de nem emlékszem mennyiért tették be, talán kb. 4.000 volt. Inkább a visszapillantó necces. Én a peugeotról törtem le a tükröt, elvittem újat rakatni bele, és egy sima tükröt raktak bele, ami tök mást mutat, mint a gyári. Minden kisebbnek látszik benne. Gondolom a gyári tükörnek van egy enyhe domborulata vagy nem tudom, amitől nagyobb teret látsz be. Nem is lenne gond, ha közölte volna a szervizes előre, hogy csak sima tükröt tud bele szabni.
2016. máj. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szervizben munkadíj lesz 5-15k között meg ugye az üveg és ragaszto ára.
2016. máj. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TheCruve ***** válasza:
86%

Én cseréltettem kb 2 éve. Golf 4-en.


Jó minőségű szélvédő kb 15 ezer volt..

55km-ről házhoz jöttek 10 ezerért..

Mire hazaértem melóból már az új szélvédővel várt az autóm... Semmi baj nincs vele azóta sem, és nem torzít...

2016. máj. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

1998 Mitsubishi Carisma 1.8 GDI


2015 áprilisban cseréltettem az első szélvédőt a westendnél lévő Pilkington szervizben, kavics felverődés miatt. Olyan akció volt, hogy nem kellett munkadíjat fizetni, így volt egy színezett üveg felső napvédő csíkkal, úgy hogy jattot is adtam 18ezer. Ja és abszolút elégedett voltam mind a szervizzel, mind az új szélvédővel.

2016. máj. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
30 éve egy Wartburg nevű csotrogányon. Torzítás nem volt, de ha két csepp eső esett, már beázott.
2016. máj. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2016. máj. 21. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!