Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bükkben, Mátrában a szerpentin...

Bükkben, Mátrában a szerpentineken sosincs traffipax, sebességmérés? (motoros időszakban)

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok még nagy ccm-es motorok terén, így konkrétan pislogás nélkül közlekedek egy-egy "pörgősebb" szakaszon, ahol rutinosabbak úgy kielőznek hogy azt sem látom utána hogy milyen motor volt... Nem merek jelenleg gyorsan menni hiába felvehetném velük a versenyt, még a kanyarokban sem merek igen belefordulni.


Ami meglepő hogy ilyen 110-150 között simán teljesít néhány ember egy-egy szakaszt, hol ott egy Lillafüred környéki útminőség meg számos tényező nem épp kiszámítható.


Nem a gyorshajtás ellen vagyok, hisz erre valók az ilyen motorok, ami engem érdekel az-az hogy miért nem látni rendőrt, vagy hegyi szakaszokon nem figyelik a sebességet?

Pl ma azt hittem hogy futamba csöppentem, jöttek ki a kanyarból nagy tempóval az egyik rögtön egy kerékre ágaskodott és jócskán 100 felett mehetett


2016. máj. 21. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Mátráról tudok nyilatkozni. Főként a 24es útról. Gyakran járok arra és egyedül csak Mátrafüreden láttam eddig trafit. A szerpentinen nincs, nem is tudnak arra nagyon beállni.
2016. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Traffi van, csak motorost beméregetni macerás, szemböl ugy se elhet, hátul meg általában véletlen takarva van ar endszám.
2016. máj. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kevés a hosszú egyenes, ami mérésre alkalmas és eleve szűkek is az utak. Gyorshajtással kapcsolatban inkább a mentő jár fel meg a sírépítők - lassan több kiskereszt van az út mellett, mint közlekedési tábla - ha érted mire gondolok.
2016. szept. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!