Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elektromos gázpedálnál létezik...

Elektromos gázpedálnál létezik hogy fennakadt a gázpedál?

Figyelt kérdés

szituáció, hogy gyorsítottam nagyobb gázzal, talán padlóig nyomtam, és mikor váltottam volna fel negyedikbe, mikor kinyomtam a kuplungot a motor felpörgött tiltásig, ezért nem engedtem rá a kuplungot ugye, hanem üresbe visszatettem a váltót és a kuplungot továbbra is nyomva tartottam, és megpróbáltam a gázpedált "kipiszkálni a lábammal", aztán már nem pörgött a motor, hanem leálltam megnéztem mibe akadhatott bele, de nem találtam semmit.

Illetve álló helyzetben s a kezemmel lehajoltam és lenyomtam de nem akadt fenn semmibe, arra gondoltam talán a gumiszőnyeg fogta meg, de nem tudtam olyan szituációt csinálni, hogy újra előforduljon.

Esetleg lehet valami jeladó, hogy ha nem is akadt fenn úgy érzékelte az autó hogy teljes gázt adok még azután is hogy már elengedtem a gázpedált? Elég ilyesztő szituáció volt az utasaimnak...


2016. máj. 22. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a fordulat nem esik vissza, akkor a fojtószelep lesz a ludas. Ki kell tisztítani, van hozzá spray.
2016. máj. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Milyen autó?
2016. máj. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!