Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlás - külföldi autó...

Autóvásárlás - külföldi autó km órájának (és egyebeknek) hogy lehetne utánanézni?

Figyelt kérdés
Nem egy nagyon nagy értékű autóról van szó. Egy kis 10-12 éves Citroen, amiben "gyanúsan" 95 ezer km van, de belső állapota képeken tökéletes. Elvileg egy hölgyé volt külföldön, most hozták be. Nagyon tetszene az autó, tökéletes lenne nekem, de hogyan tudnék utánanézni annak, hogy valósak-e ezek az adatok? Az alvázszámot elkértem, nemsoká megkapom, de úgy hallottam közben, hogy külföldi autónál az semmit nem ér.

2016. máj. 24. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Hivatalos márkaszervizben, az alvázszám alapján utána tudnak nézni az utolsó szerviz időpontjának (csak a márkaszervizben történt) és az akkori km-óra állásnak, bárhol volt a világon.
2016. máj. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Max ha kiderül ni kié volt őt megkérdezni. :D
2016. máj. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Felhivtam mar a markaszervizt, hogy majd egy ilyen kerdessel szetnek hizzajuk fordulni, es azt mondtak, higy ok csak tulajdonosnak fognak kiadni adatokat... Tovabba ha kulfoldi az auto, akkor semmit nem tudnak.
2016. máj. 24. 10:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj másik szervízt, akár a külföldit is
2016. máj. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg egy másik szervizt. Mondjuk én eddig csak Opel és Audi típusokat kérdeztem le, ráadásul ismerősön keresztül, de ő pár perc alatt megmondta a kért adatokat bárhonnan jött be az autó.
2016. máj. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor megpróbálok ismerőst keríteni én is, lehet lesz, ő meg már csak megmondaná. Egyébként rosszul tudom, hogy létezik valami gép amivel át lehet nézni a kocsit, azt is, h a km valos-e?
2016. máj. 24. 10:43
 7/8 anonim ***** válasza:
A motorvezérlőből (ECU) és némelyik típusnál a légzsákvezérlőből is ki lehet olvasni, de ezeket ügyes emberek át is tudják írni.
2016. máj. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kozben mar elkelt a kocsi masnak, szoval nem aktualis... :D
2016. máj. 24. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!