Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik dinamikusabb a városi...

Melyik dinamikusabb a városi forgalomban, egy 2T-s 50-es, vagy egy 4T 125-ös?

Figyelt kérdés
Kérdezhetném azt is, hogy melyik gyorsul jobban. Azonban gondolom a 125-ösnek súlya is nagyobb, tehát mondjuk fékezni nehezebb. Dinamikus közlekedés alatt meg ezt értem, hogy szépen részt tudjon venni a forgalomban, felvéve a forgalom ritmusát.

#motor #robogó #125 cm3 #közlekedés városban
2016. máj. 29. 00:31
 1/6 anonim ***** válasza:
125 4T.
2016. máj. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha azonos méretűek lennének akkor a 2T lenne, de így azért a több mint dupla akkora motoru 4t viszi a pálmát.
2016. máj. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Pandas74 ***** válasza:
125 2 T!
2016. máj. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát, 125 2t egyértelműen jobb, azért azt nem is kérdeztem. :D


Igazából azért tettem fel a kérdést, mert nekem van egy 2t-s kymco people 50-esem, és nemrég kipróbáltam egy piaggo liberty 4t 125-öt..

Lehet, hogy csak valami baja volt a 125-ösnek, de nem voltam elájulva tőle. Az én 2t-s 50-esem jobban húzott indulásnál, mint a 125. Igaz a 125-ös végsebessége jóval nagyobb volt.

2016. máj. 29. 12:53
 5/6 Pandas74 ***** válasza:
26%
Kerdezd a regi motoros postasokat,futarokat....125 os Etz vel jartak!A 125 os 4 utemuek (asszem yamahak) ,mar nem voltak olyan ugrosak,bar ketsegkivul jo motorok voltak azok is.
2016. máj. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kicsit kese bár, de a 125 2t-k meg ebben a katban is max myelezve-pörgetve verték a kb 10 lovas 4t-ket horror tuningokkal.Agatokat had ne pls, aki jobban benne van dobjon már ki le és nyomatékot. MZ ÉS ETZ ESETLEG ETZ 150. Na az nekem is tetszett, ejj, de jo ksigép kívülről, bár ez subiektív..se lé nem volt akkor,de jogsi sajna, de tetszetős, fiataltól idödebb korosztályokon át sikeres volt. Van elég oldal akor beírood megkeresed, összehasonlítod.

Ebben a katban ha nem vért azállítasz, mert az nem fog megtörténni a benned lévő

mennyiségen túl, esetleg az utasodé, akkor tény, hogy rutinnal rendelkező tulajok már inkább a kocsik közötti elférek-nemférek el dologban produkáltak látványos különbségeket. Amennyiben robogót telelgettek a dugóban, egy 2t 50-es neagyisten 70 es tuningszettel, akkor a pont szerintem ott van. Városban, ahoba kérdezted.

Nen is szólva arról, hogy a sokak szívéhez nőtt MZk ETZk megadták a nagy váltos moci érzetét. Ez eddíg ok.

De városba az eredeti allapotú Mzk Etz-k mára kihaltak.

Rövoden, fiatalvahy tehát 125 4t!

2021. szept. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!