Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vegyek másik kocsit vagy ne...

Vegyek másik kocsit vagy ne vegyek?

Figyelt kérdés

Ezen tanakodok már egy hónapja. Most Suzukim van 1.3-as, 20 éves, de nagyon tetszik az 1,8-as C Vectra... amúgy csak munkába járásra használom a kocsit meg néha elugrok egy-két helyre...


Nem tudok dönteni :(


2016. jún. 1. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
tartsd meg a suzukit és vegyél egy vectrát a grázsba, én ezt tenném ha nagyon tetszik, amúgy le is cserélheted bátran ha van rád pénzed, meg attól függ városba használod-e vagy sem, mert az 1.8 benzin városba a suzi után meglepő lesz a 10 liter vagy azon felüli fogyasztásával (gyáriral 11 litert ír, amiről tudjuk h plsuz 2 a reális)
2016. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elfér a Suzuki, nyugi, nekem kettő is összesen 4 autót tartok fönn 150 ezres fizuból, ha nekem megy így akkor mindenkinek. C Vectra nem "drágás" a fönntartása, ami sok az a súlyadó, nos én úgy oldottam meg, hogy kerestem olyat a családba aki munkanélküli és jár méltányossági, hát ráírattam mint üzembentartó. Pedig nem vagyok kókler, néha használja, na... :) Nekem havi 1250 a Suzy, és megéri mert ha bármelyik lerohad átülök, míg szervizbe van a mások. Csak most szítam meg mint a torkosborz, 4 autó és ugyan abban az évben van a műszaki, ami szívás, de nagyon, időileg s mint anyagilag is :D
2016. jún. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minek két auto csak hogy legyen?
2016. jún. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ja ugy gondoltam hogy a suzukit nem tartanám meg...
2016. jún. 2. 16:14
 5/5 BiTOPro97 ***** válasza:

"Minek két auto csak hogy legyen?"


Nem, azért hogy bíztos beérjen a munkába. Egy "1,8-as C Vectra" tulajdonosa ként is.


Bár ez úgy-e a Vectra állapotától is függ részben.

2016. jún. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!