Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok max...

Milyen autót ajánlanátok max 550-600 ezerért?

Figyelt kérdés

közlededésileg 60-40%-ban város-autóút (vagy csak lakott területen kívüli állandó 90-100-as tempó). Azért nem járok hosszútávon, mert a mostani autóm olyan amilyen, ha más lenne gyakrabban járnék nagyob távokra.

Lehetőleg ne olyan legyen amiből már nem létezik 200.000km alatti.

Legyen megbízható, de ha szerelni kell, az sem baj, csak ne menjen rá a gatyám is.

A fogyasztás meg úgyis attól függ mennyire nehéz a lábam-gondolom én, de azért mégse olyan legyen hogy "áhh azt felejtsd el, 10 liter alatt szóba sem áll veled".

Lehetőleg 2000 évjárat feletti.

Méretben annyi, hogy nem baj ha kisebbet ajánlotok (monjduk valami sedan helyett egy kis ferdehátú), de azért ne 3ajtós swift, nissan micra, opel corsa, smart méretű legyen.

Amiket nézegettem:

Suzuki Swift sedan 1.3-16v

Opel Astra G 1.4 vagy 1.6

Nissan Almera

Fiat Stilo



2016. máj. 28. 18:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
1.6 g astra nem rossz. Rohangálni jó. Suzuki is pont ezekre való, és az olcsó is magához képest. Bár ezen az áron indulnak.
2016. máj. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Tomcatters ***** válasza:
100%

Mindenképpen valami japán szívó benzinest ajánlanák .. amiket felsoroltál jók lehetnek .. az opel is

Esetleg még....

-Honds civic

-nissan primera

-mazda 323

-Toyota corolla

-Mitsubishi carisma , lancer

-suzuki ignis ... stb

2016. máj. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1 igen, ez a baj hogy a normálisabb itt kezdődik astrából, suzukiból talán azért már nagyobb a választák, meg talán jobbak is vannak ilyen áron.

#2 Honda Civic-ből nem nagyon van ilyen kategóriában, vagy 20 éves, vagy 1 millió, vagy 300.000km ven benne.

-Primera szintúgy, vagy 96-os, vagy 250e van benne vagy 800nál kezdődnek a jobbak.

-mazdát most nem néztem meg

-misubishik is drágák

-az ignis meg tipikusan az az autó amilyen írtam: 9-10-et elkortyolgat, 2 ismerősnek is van ilyen, ők mondták

2016. máj. 28. 18:40
 4/14 Beviz Elek ***** válasza:

600e ft max, 200e km max, 2000 utáni, ne fogyasszon sokat, gombokból lehessen fenntartani. Ez még bőven jó, kritériumnak beraknám hogy összekerékhajtás és minimum 2.0T motor, újszerű állapotban.


Ennyiért nagyon alap kocsit kapsz amik a vágyaidnak is megfelelnek, bár órát visszapörgetni könnyű 350ről.


Primerát ne vegyél, inkább akkor Almerát, Swiftet stb


A km-rel ne foglalkozz annyira, 300 valós után is van élet

2016. máj. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Tomcatters ***** válasza:

[link]


Ebbe elvileg 210 ezer körül van .. az nem sok :) Jo kis kocsi fateromnak is van egy ilyen 1.4vvt-i


Vagy itt van ez a carisma


[link]

2016. máj. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Régebbi Yaris.
2016. máj. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kedves Beviz Elek, elnézést kérek, azt hittem hogy ennél azért joban/könnyebben lehet jobb autót találni, mert azért annyira nem kis pénzekről beszélünk, legalábbis országunkban.

Tomcatters: mondjuk az a carisma nem is olyan rossz.

2016. máj. 28. 22:07
 8/14 anonim ***** válasza:
Mazda 323
2016. máj. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 JulesTS ***** válasza:
A Carisma-t én is csak ajánlani tudom. Ennyiért már jó állapotú klímásat lehet kapni. Mivel nem tekintik "igazi" japán autónak ezért a Mitsubishikhez mérten elég olcsó. Az 1.6-os keveset fogyaszt, de már dinamikusan tudja mozgatni a kasznit. A futóműve is egész jóra sikeredett. Az alkatrészek olcsók hozzá. Vásárláskor a küszöböt és a hátsó sárvédő ívet alaposan meg kell vizsgálni...
2016. máj. 29. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Tomcatters ***** válasza:
Menjetek el nézzétek meg , es a h az előző is írta ,a rozsdasodasra tenyleg kell figyelni ,meg az általanos dolgok probsuton balrol jobbra jobbrol balra kiteketni a kormanyt nem e kopog ... vegigvaltogatni rendesen veszi e a fokozatokat nem e dobja ki a sebesseget... ,mondjuk ha kidobja az inkabb valtoolaj cserevel orvosolható altalaban ...stb
2016. máj. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!