Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Epp motorvasarlas elott...

Epp motorvasarlas elott vagyok kezdokent cruiser 250es motorok kozott keresgelnek ha lehetne tobbi lent?

Figyelt kérdés
Szoval a suzuki gz250 tetszene a legjobban en mindenfele keppen ujat szeretnek venni egy csomo penzt osszesporoltam ra de egyszeruen nem lehet europaba kapni ugyanis nem felel meg valami szabvanynak errol hallott mar valaki valamit?? a kanadai suzukis oldalon meg 2015os verziot is lehet latni az Irorszagin 5000 euroert szinten kerdeztem a helyi dealert de nem tudnak semmit se europaba akkor ott van a yahama vstar 250 en athozatnam amerikabol de megint ez a hulye szabvanynak nem felel meg ezert a papirokat se adnak meg ra akkor a keeway marad barkit kerdeztem mindenki lebeszel rola hogy meg veletlenul se es a hyosung aquila en ennek orulnek barmelyik oldalon latom 10000-15000 kmel adjak el szoval mentek vele rendesen de a motoros oktatom errol is lebeszelt es ennyi ki is fulladt a piac ezen a teren valaki tudna tanacsot adni???
2016. jún. 4. 01:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Pár éveset viszont kapni használtan, vagy import.
2016. jún. 4. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De miért pont 250-es? A1-gyel még nem vezetheted, A2-vel pedig már a 650-esek is vezethetőek.
2016. jún. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!