Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Daewoo lanos ról mik a vélemén...

Daewoo lanos ról mik a vélemények (vagy a jól bevált suzuki)?

Figyelt kérdés
Nézegettem az autókat, és megtetszett nagyon a daewoo lanos, főleg a ferdehátú. Eddig a suzukiban gondolkodtunk. 2000 es évjárat előttit néztünk, 1.4 es benzinessel. Mik a vélemények róla? Alkatrész ellátással vannak gondok egy daewoonál? Suzukihoz képest mi az előnye/hátránya?
2016. jún. 9. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:

alkatrész ellátással nincs gond, mert a chevrolet gyártja tovább a márkát..

Viszont inkább 1 Suzuki , mint 10 daewo..

2016. jún. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Első kocsim volt ,amíg megvolt az a bizonyos "itt a jogsim,csak megyek és gurulok" érzés addig imádtam,majd ahogy ez lecsordogált rájöttem,hogy unalmas semmilyen,volt suzukim is,de az nekem nagyon fapados volt
2016. jún. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1.! És miért mondod vagy érzed így?
2016. jún. 9. 19:34
 4/10 A kérdező kommentje:
És az reális h 200-250 ért kapható jó állapotú? Mert hahun láttam de nehez elhinni hogy ennyiert legzsakos abs elektromos ablakkos autó kapható, ami még megbízható is.
2016. jún. 9. 19:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Jó állapotút nem,attól,hogy van benne még szétlehetett hajtani...
2016. jún. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

vezettem mindkettot.bar suzukit tobbet..1.6swiftet

mindketto elegge fapados.

a suzuki motorilag halhatatlan..a daewo heti szinten volt rossz..mindig valami apróság(spanomnak) DE nem altalanositok csak a tapasztalatomat irom.En ennyi penzbol inkabb suzuki 1.3 vagy f astra

2016. jún. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
F astra jólenne, de 250 alatt a legtöbb szétrohadt, a daewoo most megtetszett, sokkal jobban mint a suzuki.
2016. jún. 9. 23:36
 8/10 anonim ***** válasza:

ez eleg jo allapotban van:

[link]


ez fiatalos sportos es fogyasztása jó:

[link]


ez vtec motorral megy mint a barom:

[link]


mindharom jobb egy daewo mosógép márkától. :)

2016. jún. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ja es ez sem utolso :) :

[link]

2016. jún. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ókútyafáját válasza:

Nemtudom azóta hol tartasz az autóvásárlásban, de én is ugyanebben a cipőben voltam. Nem volt sok pénzem, Szuzukit akartam mert keveset fogyaszt, végül egy 2002-es Daewoo lanosnál kötöttem ki, 1.4-es szervós, klímás.


Egy hónapja vettem az autót és nem bántam meg.

Életemben eddig még (csak) 4 féle autót vezettem.

1. Amivel tanultam vezetni: 2007-es toyota yaris (Nekem kicsi volt 190cm vagyok.

2. Haverom 1.3as szuzukiját

3. OPEL astra F-et

4. a mostani autómat, amit 1 hónapja vettem, a daewoo lanost.


Kényelem szempontjából magasan a daewoo a legjobb ezek közül. főleg így hogy szervós is meg klímás is. De nem csak erre gondolok, az egész beltér. Az astra f eszméletlenül kényelmetlen, a szuzoki műszer fala meg bele zörög a pofádba, arról nem beszélve, hogy a kátyúkon sem megy át olyan szépen mint a daewoo...


Sokan szidják a daewoo-t, azok is akik nem tudják, hogy opel motor van benne. Ha jól tudom az Opel astra F motorja... alkatrészt lehet hozzá kapni, az opel astra alkatrészek jók bele.


Ha kell a kényelem, akkor Lanost vegyél, ha nem kell és fontosabb a fogyasztás, meg a spórolás, akkor szuzukit.


Én nagyon elégedett vagyok a daewoo lanossal, nem kéne ezek után szuzuki...

2016. szept. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!