Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes 30 ezer ft körüli...

Érdemes 30 ezer ft körüli kärcher magasnyomásu mosót venni? Kinek mi a tapasztalata vele, tartósság. Stb?

Figyelt kérdés
2016. jún. 12. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Tartósság=0. Kerülendő.
2016. jún. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ausztriában vettem tavaly egy alap szettet 35 euroért. Nagyjából a 4. használat után letört a szórófej egy óvatlan pillanatban. Ennek az ára 8000 forint. Azóta a garázs sarkában áll.
2016. jún. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kärcher lakosáági cuccok = ipari hulladék.

Profi kategóriában jók, de azt nem tudod megfizetni.

Nekem is volt ilyen házi vacak. Minden műanyag, a csatlakozások, a szűrőház plexi, kicsit megfeszült a slag, repedt el az egész...

Összesen a 10. üzemóra után (fél év alatt) megadta magát.

Azóta vettem az ép aktuális lowbudgat kategóriást (kinzo), ami lehet hogy nem jobb, de legalább csak kevesebb mint a felébe kerül, és már évek óta működik.

2016. jún. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hypno ***** válasza:

A lényeg a kompresszoron van. A K4-ig bezárólag műanyag kompresszor van bennük. Erre valamelyik weblapon egyértelműen figyelmeztetik is a vásárlókat.


Csodák pedig nincsenek. Pont úgy, mint bármely más gép eesetében is.


Bármit veszel is, fém legyen a hengerfej. Ha spórolni akarsz, az alacsonyabb árfekvésben lehet hogy jobban jársz egy Nilfisk, vagy akár egy Lidl-s (azt hiszem Parkside) darabbal.

2016. jún. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most néztem én is egy ilyet, K3-as habosító fúvókával, egy flakon samponnal, pont ennyiért.

Mi nem tetszik benne, hogy minden műanyag rajta.

Az 5 éves Makitám most döglött be, pedig összesen talán 10 alkalommal használtam. Annak fém volt a belseje és az összes csatlakozása. Made in Japan felirat volt rajta. Ennek ellenére nem volt túl tartós. :(

2016. jún. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!