Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Akinek van tapasztalata...

Akinek van tapasztalata mechanikus billentyűzetek terén, melyik gyártó termékét éri meg a legjobban megvenni? Melyik switch a legmegfelelőbb gépelésre és játékra egyaránt?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 2. 14:47
 1/5 Dongaben ***** válasza:
Bő 10 éve vettem egy "MITSUMI" billentyűzetet, amit már régóta a tesóm "püföl", és még most is hibátlan...Ilyesmit ma már valószínűleg, nem gyártanak. Mert: Ki venné meg az újat, ha a régi eddig bírja...?
2016. ápr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én egy cooler master quickfire tk-t haszálok brown switchel és több mint tökéletes. az a baj velük ha egy mechanikuson gpel az ember akkor már soha többet semmi mással nem akar:D


amúgy én a brown switchet tudnám javasolni nekem nagyon bejött.

2016. ápr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Trevor. ***** válasza:
Ha vennék mechanikus billentyűzetet (jó lenne, talán pár év múlva be is ruházok egyre), akkor Cherry MX Red vagy Brown kapcsolók közül választanék, esetleg Black, bár inkább az előbbi kettő. Márkában Roccat-nak vannak jó kis billentyűi.
2016. ápr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2-es! Olyanod van aminek nem a billentyűk tetején van jelölés, hanem az oldalán? Rákerestem és ilyet dobot ki barna kapcsolóval és magyar kiosztással. Szerintem nagyon jól néz ki. Ráadásul így nem is kopnak meg a jelek.
2016. ápr. 2. 17:13
 5/5 A kérdező kommentje:
Itt a link: [link]
2016. ápr. 2. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!