Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Zörög a Suzuki hátulja 1500...

Zörög a Suzuki hátulja 1500 fordulatnál mi lehet a gond? többi lent.

Figyelt kérdés
Már sajnos elég rég óta nyomaszt a dolog meg tanácstalan vagyok hogy mi a franc zöröghet hátul a jobb hátsó részén az autómnak 1500rpmnél teljesen olyan mint ha valami bádog dobozok ütődnének össze, én a műanyag lökhárítóra és a kipufogócsőre gondoltam mert kb 2-3 centi távolság van a kettő között én megemeltem megmozgattam a kipufogót és egyáltalán nem tudtam hozzá nyomni, bár lehet hogy a motor erősebb, ezt 2-3-4ben csinálja csak és hátul olyan kellemetlen amikor valami nagy tömeg van a hátsó tengelyen akkor annyira nem hallani vagy lehet elnyomja nem tudom, még talán a dob fékre tudok gyanakodni a lengéscsillapító a jobb oldali az jó, szerintetek mi lehet vele a baj? Más baj nincs vele egyébként csak ez a zörgés ami hát nem is 1500nál hanem egy nagyon picivel alatta 1350körül kb ha jól mutatja és 1500ig megy amint alatta vagy felette van semmi baj nincs vele.

2016. jún. 13. 21:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!