Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Oldalkocsis motor napi használ...

Oldalkocsis motor napi használatra?

Figyelt kérdés

21 éves létemre nagyon bejönnek ezek a motorok, elsősorban azok amelyeket a Szovjetunióban gyártottak (talán azért tetszenek ennyire mert annó papám is a Munkásőrség egyik motorkerékpáros szakaszában szolgált, és ahogy nézegettem papám fényképeit, úgy tűnt ők voltak az "elit alakulat" :)). Szóval sokkal jobban tetszenek mint az autók, bár mondta papám, hogy ezekkel azért meg kell tanulni menni, mert ugye másképpen viselkednek mint a kétkerekű motorok, meg hát a fogyasztásuk se kevés, illetve hogy nem véd a természet viszontagságaitól (bár ezek szerintem a kisebbik problémák), a nagyobb baj az, hogy túlzottan nincs hozzájuk sok alkatrész, neten vannak olyan oldalak ahol kifejezetten ilyen típusú motorokkal foglalkoznak, ott vannak nagyobb számban alkatrészek hozzá.


Szóval én mindenképp autó helyett szeretném, és tudom, hogy drágább lenne mint egy autó de nekem így is megérné. Nektek mi a véleményetek?


Bocs, hogy hosszú lett, de így talán érthető minden. :)


2016. jún. 14. 07:34
 1/1 anonim válasza:
Szia, tudom régi a kérdés, de végülis összejött az oldalkocsis? Kíváncsi lennék rá, hogy napi szinten mennyire vált be, most én is gondolkodom rajta, szóval érdemelnének a tapasztalatok :)
2021. dec. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!