Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyivel könnyebb dízellel...

Mennyivel könnyebb dízellel megindulni, mint benzinessel?

Figyelt kérdés
Jogosítványt csinálom,3 hét múlva fogok vezetni,addig apám benzines nagy dögjével (régi 6os mazda kombi) gyakorlok,és nem mondom,hogy tökéletes az indulás kuplungolás,mert nem érzem még teljesen hol fogna ,ha nem 100%-ba koncentrálva centizve tolom,és az oktató kocsi dízel lesz
2016. jún. 16. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan az.
2016. jún. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A dízelnek nagyobb a nyomatéka, de megszokás kérdése, ha rutinos leszel akkor nem fulladsz le egyikkel se. Én is dízellel tanultam, az nagyobbat rántott mikor lefulladtam, az itthoninál meg csak azt vettem észre hogy leállt a motor :D
2016. jún. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A modern, alacsony fordulaton nyomatékszegény dízelekkel szinte ugyanaz :D De alapból egy kicsit könnyebb, ez max az első pár óra vezetésnél számíthat.
2016. jún. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!