Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Osztrák gyorshajtási bírságot...

Osztrák gyorshajtási bírságot hogy lehet megúszni?

Figyelt kérdés

Lakott területen kívül, 30-as tábla helyett 46..50€

Biztos valami építkezés volt,nem emlékszem már,mivel dátum szerint március végén történt.


Van egy olyan rész a levélben,hogy : ,,ha nem én követtem el,akkor nevezzem meg azt a személyt.." illetve olyan is,hogy ,, nevezzem meg azt a személyt,aki meg tudja mondani,ki követte el"


Ha csinálnék egy "végtelen láncot" annak örülnének? Ismerek egy embert,aki ismer egy embert,aki lehet ismeri azt az embert aki talan elkövette a gyorshajtást.:DD Kíváncsi lennék milyen fejet vágnának.


Eddig jött már csekk az olaszoktól,és a németektől is, egy idő után mindkettő megúnja küldözgetni.Nem tudom,most fizessek-e.



2016. jún. 20. 11:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
fizess, behajtják úgy is!
2016. jún. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

A nemet,es az olasz nem hajtja be. Nemetoban utana meg ket közuti ellenörzesem is volt,es mindent rendben talaltak.

Olaszo-ba pedig egy jo ideig ugysem fogok menni.


Ausztria kicsit mas,mert ahogy olvastam,van valami kölcsönös adatcsere egyezmenyünk (cseh,horvat,szlovak,szinten).

2016. jún. 20. 12:19
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
EU tagországok között van érvényes egyezmény a közúti birságok másik államban elkövetett szabálysértés behajthatóságáról. Nem kapkodnak, de a számla az idő múltával emelkedni fog. Várj csak türelmesen...
2016. jún. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nincs ilyen egyezmeny ne aggodj. Szlovak rendszamos kocsogok eddig mit csinaltak nalunk?
2016. jún. 20. 12:34
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Senki nem aggódik, főleg nem miattad. Hidd el, van egyezmény, s összekapcsolt adatbázis is.

Hogy egy régi humoristát idézzek:

Isten majmai lassan örülnek. Jön majd a számla, türelem!

2016. jún. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Kerdezem ujbol.:

Eddig miert volt jo szlovak rendszammal leszarni a magyar szabalyokat? Meg autopalyamatricat sem kellett venni.

2013 vagy 14-töl kezdtek ezeket is kiszürni,azota latvanyosan kevesebben vannak az utakon.

2016. jún. 20. 14:00
 7/18 anonim ***** válasza:
34%

Nekem egyik ismerősöm már küldött vissza sok ilyen levelet azzal a szöveggel, hogy nem tud németül, nem érti mit akarnak. Nem is történt utána semmi. :D

Csak most azt nem tudom, hogy németektől vagy osztrákoktól kapta, de akkor valószínüleg németektől.

2016. jún. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező! Neked mi bajod van?

Azt szeretnéd tudni, hogyan lehet megúszni azt a bírságot, amelyet mégsem kapsz szerinted?

Ha nem lehet behajtani, ha el sem jut hozzád, akkor mit kellene megúszni?

Nem értem. Egyébként sehogy. Vagy megtalálnak, s akkor fizetned kell, vagy nem, s akkor nincs gond.

2016. jún. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

7/8 eddig az egyetlen ertelmes valaszolo.


Varosi es net legendakat ne ide irjatok ha lehet.

2016. jún. 20. 14:34
 10/18 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem mész Ausztriába többet akkor lehet hogy nem lesz semmi, mert az osztrák nem jön át hozzád, de hogy a magyar yardnak átküldik az biztos, kérdés hogy ők megtalálnak e téged. A átmész és megállítanak akkor buktad a partit. Nem vicces kedvű az osztrák rendőrség.
2016. jún. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!