Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez a kocsi nem gyanúsan olcsó?

Ez a kocsi nem gyanúsan olcsó?

Figyelt kérdés

[link]

Nem lehet, hogy elírták az árát? Vagy ennek tényleg ez az ára? Ilyen összegben nem ilyen kategóriás autók szoktak fent lenni.


2016. jún. 21. 01:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. jún. 21. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 vatafak ***** válasza:
jól meg kell nézni....5x lehetőleg hozzáértő bevonásával, abból a rengeteg extrából sztem egy nagy adag már nem működik
2016. jún. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Tényleg elég kedvezőnek tűnik az ár, de azért gyanúsan olcsónak nem mondanám.

16 éves Volvo.

Én 3 évvel ezelőtt vettem egy akkor 14 éves Mazda 323-at 600e Ft-ért, magánszemélytől, de ismerős autószerelő ajánlásával. Itt kereskedő árulja, tehát az ő haszna is benne van.

Lehet, hogy a Volvo öregen azért nem drága, mert gazdag ember nem vesz 16 éves autót, a szegény meg nem Volvót vesz. Valószínű drága az alkatrész hozzá, nehéz hozzáértő szerelőt találni, a márkaszerviz meg nagyon drága. Szóval lehet ez reális ár.

A végig vezetett szervizkönyv csábítóan hangzik, de egy szakemberrel vagy független autószervizzel azért nézesd át, ha komolyan érdekel.

2016. jún. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk, ahogy újraolvastam a rengeteg "extrát", néhány dolog szemet szúrt.

Az autó évjárata 2000., de lent a leírásban azt írja, hogy "MAGYARORSZÁGON ÚJONNAN VÁSÁROLT (2002.04.)" Most akkor mikori is ez az autó?

Saját tömeg 1680 kg, össztömeg 2100 kg. Tehát összesen 420 kg utast ill. csomagot bír el? Ez alig több, mint amit a 26 lóerős (tizedekkora teljesítményű!) kétütemű Trabantunk bírt el harminc éve!

És miért 4 személyes?

Vagy nagyon kapkodva írta a hirdetést a kereskedő, vagy egy nagyon furcsa autóról van szó.

Szóval: megnézni (ha nem laksz messze) érdemes, legalább ülsz egyszer Volvóban is, de vásárlás előtt ÁTNÉZETNI!!!

2016. jún. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Öreg, nagy köbcentis benzintemető.

Mivel tele van extrával, jó eséllyel ezek működgetnek, de kicsit kehesen. Ha valós a 315 000 km, akkor sem kevés, ha tekert fél milla, akkor már sok. Ha ilyen futásteljesítményű, akkor a vételárral csak birtokba vetted, de az üzemszerű kopásból is normálisan elhasználódó dolgok cseréje, javítása révén a következő két évben garantáltan beleborítod a vételár kétszeresét. Vagy elfogadod az "ami működik, működik, a többi jó az úgy..." hozzáállást, akkor évi egy-kétszáz szervizdíjjal elleszel.

2016. jún. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, olcsón hirdetik. A 16 éves felső kategóriás /és prémium/ autókat sem dobálják félmilláért az ember után. Valami biztosan nem klappol vele. Valószínűsíthető, hogy van benne dupla ennyi km például. Jó jó van szervizkönyv a hirdetés szerint de az lehet hamisított vagy már 10 éve nem vezetett.

Az is egy érv, hogy nagy cm3 meg hogy drága lehet a fenntartása, de azért annyira nem hogy ennyire kuka árban hirdessenek egy ilyen autót. Azt tartanám reálisabbnak ha minimum dupla ennyiért vesztegetnék. Azért a jobb állapotban lévő Volvokért sokkal többet szoktak kérni.

2016. jún. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azért nagyon olcsó, de én elmennék, megnézném, és ha megy, meg is venném, aztán rendberaknám olcsón, és lenne egy nagyon jó autóm szinte ingyen.
2016. jún. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Megkerdeznem hogy ha fizetem hajlando-e elhozni szervizbe. Ha nemet mondd akkor hagyom is ha igent, megegyezunk hogy en kifizetem azt a 13ezer forintot vagy mennyit ami az atnezes/szetszedes(minden) es akkor hova hozza. Ha ott mindent rendben talalnak en megvennem.
2016. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"rendberaknám olcsón..."

Aha... láttál te már elhanyagolt öreg prémiuim autót? Szerintem nem.

Olvasgasd egy kicsit a totalcar "rulettkerék" rovatát, szépen le van írva, mekkorákat lehet szívni egy "amúgy szemre rendben van" állapotú autóval. Legutóbb egy bálnamerci ültette fel a szerzőket a szopórollerra.

2016. jún. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Uhum, olcsón rendbe vágod... Ha az autómata váltó kiesik alóla, az árát még egyszer ráköltöd!
2016. jún. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!