Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet azért oktatót váltani...

Lehet azért oktatót váltani forgalmi oktatáson, mert rossz a kocsi műszaki állapota?

Figyelt kérdés

Amikor bementem választani oktatót az iskolába, kijelentették, hogy csak egyetlen egy oktatónál van hely.

Egy Suzuki swift 1.0 - val tanulok.

Eszméletlen rozoga autó, a váltó is majd szét esik, plusz szervó sincs benne és kiáll a karod mire kiállsz a parkoló helyről.

Azt szeretném kérdezni, hogy ha bemegyek ezzel az indokkal az autóssulimba, akkor lehet oktatót váltani ?


Ui.: eddig 2 órán voltam csak



2016. jún. 21. 14:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bármilyen esetben lehet oktatót váltani, és nem kell feltétlenül megindokolni. Jogodban áll, elvégre te fizetsz. Én anno az oktatóm stílusa miatt mentem át másikhoz, de egyúttal másik iskolához is. Bár már 13 éve volt, de úgy rémlik annyit megkérdeztek a kíváncsiság kedvéért, hogy miért hagyom ott őket, de ennyi volt.
2016. jún. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Megteheted bármilyen indokkal. Mondjuk, ha nincs másik oktatónál hely, akkor várnod kell majd.
2016. jún. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom elég durván hiány van oktatóból. Ha még ebben az évben jogsit akarsz, örülj annak az 1.0-ás Swiftnek.
2016. jún. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jó oktatód lehet! Annyi "tudást" szereztél nála mindössze 2 óra alatt, hogy már fikázni is tudod az autóját. :D
2016. jún. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 veterán vas ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy egy régi swift kasztnija viseltes, és azt is, hogy a váltót szétkutyulták a tanulók. Na de milyen a Te erőnléted, ha egy ezres játékautóhoz szervó kell?
2016. jún. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Crisopher ***** válasza:
Megtanulsz egy ilyenen vezetni, utána bármilyen autóval el tudsz majd közlekedni.
2016. jún. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Azért fikázom az autóját, mert már vezettem jó pár kocsit !!!

A mi autónkat, ahhoz képest álom vezetni !!!

Kiparkolásnál 2 újjal forgatom a kicseszett kormányt !!!

Mind1...

Igazatok lehet, ha ilyenen megtanulok vezetni, akkor mégy egy vadászgéppel is elbánok !!! :)

A válaszokat köszönöm !

2016. jún. 21. 17:08
 8/13 veterán vas ***** válasza:
Örülj a "nehéz" kormánynak. A vizsgán még azért is rád szólhatnak, ha csak "két újjal" forgatod, mert úgy nem szabályos. :)
2016. jún. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

1. voltam. Bocsánat, de a következő hozzászólásoddal igen kivágtad a biztosítékot, pedig én jóindulattal álltam hozzád. Tudom, hogy azt nem nekem címezted, de úgy írtál, mint aki levezett 10.000 km-t. Meg kell mondjam semmit nem tudsz amíg nem bírsz kiállni egy nem szervó kormányos kis Suzuki Swift-el. Nekem már számtalan típusú autóm volt, és talán most megtudom már mondani, hogy melyik miért jó és miért nem. Sokféle szervó kormányos típusok után most újra Suzuki swiftem van, és nem törik le a karom ha kiállok a parkolóból pedig nő vagyok! Ha megszakadsz, akkor valamit rosszul csinálsz. Márpedig biztos rosszul csinálsz, mégpedig azt, hogy nem tudsz még vezetni!

Nem! Nem fogsz tudni repülőt vezetni ezután, de letörik a szarvad, amit akkor növesztettél amikor azt hitted tudsz vezetni, mert két ujjal elforgattad a kormányt. De ha előbb nem, akkor majd letörik amikor a vizsgán is ezt csinálod. Előbb tanulj meg vezetni, aztán akaszd be a kisujjad a kormányba, különben a kicseszett vizsgabiztos kiadja a számlát.

2016. jún. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
Én megértem a deprimáltságodat, kérdező. Egy szervókormány után valóban kiábrándító, ha izomból kell tekerni. Mindazonáltal az ilyen vas is jó valamire. Pl arra, hogy értékelni tudd az otthoni autót. A fény csak a sötétben látszik. Néha pincezugba is kell nézni, ha értékelni akarjuk a ragyogást.
2016. jún. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!